Reklama

Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 908
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska pokazała zdjęcia z planu!

Adriana Kalska od lat zachwyca na ekranie. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z seriali - "M jak miłość" i "Papiery na szczęście". Niedawno aktorka podzieliła się nowymi zdjęciami prosto z planu drugiej produkcji. Fani szybko odnotowali, że na fotografiach brakuje jednej postaci...

Adriana Kalska i seriale

Adriana Kalska ostatnie miesiące spędza w nieustannej podróży. Aktorka z sukcesem łączy bowiem pojawianie się na serialowych planach z grą w spektaklach. Telewizyjna publiczność może podziwiać talent Kalskiej, oglądając takie seriale jak m.in.: "M jak miłość" i "Papiery na szczęście". Podczas gdy w "Emce" - jako Iza Chodakowska - cieszy się rodzinnym szczęściem, będąc u boku Marcina (Mikołaj Roznerski), to w drugim serialowym projekcie - jako Marta Wiśniewska - mierzy się z miłosnym rozczarowaniem. Mama bliźniaków przez pewien czas tworzyła szczęśliwy związek z Adamem Kowalczykiem (w tej roli Jakub Sasak), jednak sprawy między nimi mocno się skomplikowały: mężczyzna dowiedział się, że jego wcześniejsza dziewczyna jest z nim w ciąży i to właśnie z nią postanowił budować relację. W nowych odcinkach "Papierów..." Marta postanawia więc odnaleźć się w rzeczywistości "bez Adama", jednak jest to trudne, gdyż drogi Wiśniewskiej i jej byłego partnera ciągle się krzyżują.

Reklama

Ada Kalska skradła serca zarówno widzów "Mjm", jak i "Papierów na szczęście". Nic więc dziwnego, że pod jej najnowszym postem szybko zaroiło się od komentarzy odnoszących się do jednej z granych przez nią postaci. Aktorka opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcia z planu projektu TVN7, pozując z serialowymi dziećmi oraz przyjaciółką - Werą.

"Moja serialowa rodzinka, kocham" - dodała w opisie do ujęć.

Internauci komentują nowe zdjęcia Adriany Kalskiej

Na zdjęciach widać uśmiechniętych aktorów serialu: "Papiery na szczęście" na czele z Kalską. Internauci obserwujący poczynania gwiazdy w sieci nie mogli przejść obojętnie obok takich kadrów - okazało się, że sporą część "followersów" stanowią osoby śledzące losy bohaterów produkcji! W sekcji komentarzy pojawiło się bowiem sporo odniesień do serialowej rzeczywistości - fani "Papierów..." wprost przyznali, iż do pełni szczęścia brakuje Adama:

"Cudowna z Was rodzinka. Aczkolwiek widziałbym tam obok Was jeszcze Adama (...).";

"Kiedy będzie Marta z Adamem ja się pytam??";

"Myślę, że do tej Cudownej Rodzinki pasowałby idealnie Adam."

"Papiery na szczęście" - zmiana w emisji! Gdzie i kiedy oglądać?

"Papiery na szczęście" to serial, który zadebiutował na antenie TVN7 we wrześniu 2021 roku. Przedstawia losy wspomnianej już Marty, która przyjeżdża do Krakowa, by uciec przed agresywnym mężem: Krisem (Mateusz Kmiecik). Los stawia na jej drodze Adama, a ich serca zaczynają mocniej bić. W nowych odcinkach Wiśniewska i Kowalczyk niestety nie mogą być razem; wszystko za sprawą skomplikowanej sytuacji osobistej mężczyzny, który właśnie szykuje się do roli ojca. Wcale nie oznacza to jednak, że Adamowi udało się zapomnieć o Marcie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy