Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Pojedynek na śmierć i życie!

Trzeci sezon serialu „Zniewolona” dobiega końca. Katia poznaje tajemnicę romansu Andrieja i Wiery. Rodnieda otrzymuje tragiczne wiadomości. W finale trzeciego sezonu „Zniewolonej” zobaczymy również pojedynek Żadana z Jabłonieskim. Kto wygra walkę na śmierć i życie? Z kim Katia spędzi resztę życia? Finałowe odcinki zdecydowanie będą trzymać widzów w napięciu!

"Zniewolona" - odc. 71. Madame Gaultier ujawnia swoją tożsamość. Katia chce poznać prawdę

Katia próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci Wiery. W torebce Nastii udaje jej się odnaleźć zaszyte zdjęcia, na których żona Jabłoniewskiego pozuje w bezwstydnych pozach. Okazuje się, że Andriej, zakochany w Wierze, uknuł intrygę, w wyniku której kobieta miała porzucić męża i zostać z nim. Pomogła mu w tym pani Makarowa. Wiera, nie mogąc znieść poniżenia, oddaje swoje życie Żadanowi. 

Tymczasem w salonie muzycznym pani Makarowej odbywa się pokaz tańca. Podczas uroczystości Rognieda ujawnia swoją tożsamość i opowiada, w jaki sposób jej mąż osiągnął stanowisko. 

Reklama

Dusia zrzuca winą za pożar na Pawlinę. Karpo wierzy w zarzuty synowej i oskarża Pawlinę. W rezultacie kobieta opuszcza dom. Olga oświadcza się Nazarowi.   

"Zniewolona" - odc. 72. Żadan ginie podczas bójki. Bezus popełnia samobójstwo

Żadan prosi Katię o wybaczenie. Żona radzi mu przyznać się do winy. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja. Jabłoniewski zjawia się w domu Żadanów. Między Andriejem i Stefanem rozgrywa się ostatnia walka na śmierć i życie. W wyniku bójki Żadan ginie. 

Rognieda dowiaduje się o samobójstwie męża. Okazuje się, że Bezus skoczył z mostu. Rognieda postanawia opuścić pałac. Ponadto zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską.    

Tymczasem z inicjatywy Katii powstaje towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało szpital. Olga zostaje szefową towarzystwa. Katia z kolei może w końcu spełnić swoje marzenie i studiować medycynę w Zurichu. Jabłoniewski wyraża chęć towarzyszenia jej w drodze do Szwajcarii. Katia rodzi syna, któremu Stefan nadaje imię Janusz.    

Kiedy i gdzie oglądać finałowe odcinki 3. sezonu serialu "Zniewolona"?

Ostatnie dwa epizody serialu TVP1 podzieliła na dwie niedziele marca. 71. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć 6 marca o godzinie 21:15.  Natomiast na finałowy 72. odcinek będziemy czekać o tydzień dłużej. Zostanie on wyemitowany 13 marca przez stację TVP1 o godzinie 21:15.    

Zobacz też:

Rosyjskie seriale i programy znikają z polskich stacji

Stacja TVP zmieniła ramówkę! To znak solidarności z Ukrainą

Polskie festiwale bez rosyjskich filmów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL