Reklama

"Zniewolona": Odcinki 57, 58. Nikołaj oświadczy się Jelenie!

Pod koniec grudnia 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała trzeci sezon Zniewolonej. To ukraińska telenowela kostiumowa w reżyserii Fieliksa Gierczikowa i Maksyma Łytwynowa osadzona w realiach XIX-wiecznej Rosji cesarskiej. Serial „Zniewolona”, który opowiada o tragicznym losie Katieriny stał się prawdziwym hitem w Polsce, bijąc rekordy oglądalności. W nowym sezonie widzów spotkały duże zmiany. Główną rolę, zamiast znanej wszystkim Kateriny Kowalczuk, zagrała 26-letnia Sonya Priss. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu?

"Zniewolona": Odcinek 57.

Łarisa Jachontówna chce wrócić do pracy w teatrze, gdzie spotyka znajomego aktora, Zadunajskiego. Katia wysłuchuje wyznania Andrzeja, który czuje się winny śmierci Wiery Korolenko, żony Stiepana Gnatkiewicza (aktualnie Jabłoniewskiego).

Po śmierci matki przełożonej w monastyrze w Czernihowie, siostra Grigoria (dawniej Natalia) zostaje nową przeoryszą. Sklepikarz Karp Karpowicz próbuje przyciągnąć uwagę Pauliny. Andriej Żadan każe swoim ludziom bronić Katię przed Jabłoniewskim, który podąża śladem dziewczyny. Pewnego dnia Katia idzie do szpitala, by odwiedzić profesora. Pod jego nieobecność zastępuje go student medycyny. Podczas wizyty, nagle przywożą z wypadku woźnicę, który wymaga operacji chirurgicznej. I chociaż po śmierci Orysi Katierina boi się wracać do pracy w szpitalu, jednak ta nagła sytuacja sprawia, że nie ma wyjścia.

Reklama

Katia musi asystować podczas operacji, jaką prowadzi student. Bogdan, szef ochrony Żadana, wraz ze swoimi ludźmi, przeszukując wszystkie hotele w Kijowie, natrafili na ślad Jabłoniewskiego. W rezultacie dochodzi do bójki.

"Zniewolona": Odcinek 58 .

W czasie bójki między ochroną Andrieja Żadana a Jabłoniewskim, ginie niemy towarzysz księcia, Czerkies. Jabłoniewskiemu udaje się uciec. W przebraniu Stefan znajduje nocleg w hotelu U Prochora. Do kuźni Nazara Andrzej Żadan przyprowadza profesora, który chce udowodnić kowalowi, że Katierina nie jest winna śmierci Orysi. Nazar jednak mu nie wierzy, wciąć ma żal do Katii, a nawet ni interesuje się swoją córeczką, Zorianką. Werbickaja obiecuje, że razem z mężem będą wychowywać dziewczynkę jak własne dziecko.

Z czasem Nazar rozumie, że Katia jest niewinna i wraca do swojej córeczki. Podczas chrzcin Zorianki Katierina widzi w cerkwi Jabłoniewkiego. Przerażony Andriej zarządza ewakuację. Katia podejmuje decyzję wrócić do szpitala, gdzie na początku będzie pracować w gabinecie zabiegowym. W szpitalu nagle pojawia się zabandażowany Jabłoniewski, który chce porozmawiać z Katią. Łarisa Jachontówna po nocy spędzonej z aktorem Zadunajskim ma wyrzuty sumienia. Zostawia pracę w teatrze i wraca do dworu w Nieżynie, jednak stamtąd zostaje przepędzona przez Piotra Czerwinskiego. Tymczasem Nikołaj Doroszenko oświadcza się Jelenie.

Szczęśliwi zakochani biorą ślub w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej. Pawlina idzie do Karpa Karpowicza i jego dzieci na oględziny. Wkrótce rozczarowana i rozżalona kobieta opuszcza mieszkanie Karpa, ponieważ spotkanie przebiegło w nieprzyjemnej atmosferze. 

"Zniewolona": Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Po nowym roku w ramówce nadeszły zmiany. Od 9 stycznia 2022 roku trzeci sezon serialu "Zniewolona" będzie można oglądać na TVP1. W każdą niedzielę będą się pojawiać dwa odcinki - pierwszy o godzinie 20:15, drugi o 21:15.

Zobacz również:

"Na dobre i na złe": Odcinek 831. Gawryło nie żyje? Znaleziono ciało!

"M jak miłość": Odcinek 1633. Łukasz będzie walczył o Patrycję!

"Kozacka miłość": Odc. 261-264. Kolewanow znika, a Anfisa planuje kolejną intrygę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje