Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1633. Łukasz będzie walczył o Patrycję!

W 1633. odcinku "Emki" (emisja w poniedziałek 31 stycznia o godz. 21.55 w TVP2) po powrocie z Gruzji Łukasz (Jakub Józefowicz) zakomunikuje swojej mamie Marcie (Dominika Ostałowska), że jest zdeterminowany, by do skutku walczyć o Patrycję (Alżbeta Lenska) z jej psychopatycznym mężem Jerzym (Karol Strasburger). Poznajcie szczegóły!

- Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor... To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie. I wiesz, co sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji. Nie pozwolę jej odejść. Drugi raz nie popełnię tego samego błędu - zapowie Łukasz w szczerej rozmowie ze swoją matką.

Co Marta na takie a nie inne wyznanie syna? Najpierw spróbuje zniechęcić go do tego pomysłu:

- Synku ... To nie jest dobry pomysł. Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymaniem, wiesz, że była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny...

Reklama

- Patrycja jest sama, na wsparcie męża nie może liczyć. Widziałem ich razem. On jej nie kocha, on ją... posiada. Na własność. Tak jak dom i tytuł naukowy... Ona przy nim zginie, rozumiesz?! Udusi się!... Znam ją, wiem, jaka jest wrażliwa...- nie da za wygraną masażysta.

- To był jej wybór! Chciała zostać z mężem... - przypomni prawniczka.

- W takim razie to był zły wybór. Zdecydowała tak tylko dlatego, że zaszła z nim w ciążę - rzuci Łukasz.

Po tych słowach Marta zamilknie i ucieknie wzrokiem, bijąc się z myślami.

- Sorry, może nie powinienem ci o tym mówić... Ale sama zapytałaś, a ja już mam dość kłamstw... Oszukiwania innych i samego siebie. Porozmawiam z Patrycją, jeszcze raz spróbuję ją przekonać, żeby zostawiła tego dupka i wyjechała razem ze mną - stwierdzi Wojciechowski.

Zobacz też: "Na dobre i na złe": Odcinek 831. Wilczewski zrzuci człowieka z mostu!

"M jak miłość": Odcinek 1633. Marta wypowie wojnę Argasińskiemu?

Ostatecznie Marta zdecyduje się wesprzeć Łukasza w jego walce o Patrycję.

- Poczekaj, Łukasz. Pomogę ci. Pod jednym warunkiem. I musisz mi to obiecać... Nie zrobisz niczego na własną rękę. Pozwól mi działać. Zaufaj mi. Chodzi o Argasińskiego. Tylko tyle mogę ci powiedzieć... - usłyszy Wojciechowski od matki.

Czy Łukasz odzyska Patrycję? Jaki los czeka Argasińskiego?

"M jak miłość": Odcinek 1633. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1633. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 stycznia o godz. 21.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama