Reklama

"Zniewolona": Mikołaj Roznerski dostał rolę w głośnym serialu!

Mikołaj Roznerski, znany z ról w polskich filmach ("Fighter", "Asymetria", "Gierek") i serialach ("M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz"), otrzymał rolę w popularnej ukraińskiej produkcji. Aktor zagra w czwartym sezonie serialu "Zniewolona". W jaką postać się wcieli?

Mikołaj Roznerski najbardziej znany jest z roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość". Teraz polscy widzowie będą mogli zobaczyć go w kostiumowej produkcji. Aktor otrzymał rolę w niezwykle popularnym, również w Polsce, serialu "Zniewolona".

"Zniewolona": Kogo zagra Mikołaj Roznerski?

Jak informuje "Super Express", Mikołaj Roznerski w serialu "Zniewolona" zagra "czarny charakter" - wcieli się w syna Grigorija Czerwińskiego (w tej roli Michaił Gawriłow).

Aktor był gościem programu TVP "Pytanie na śniadanie" i tam zdradził, jak otrzymał rolę w "Zniewolonej".

"Przez trzy tygodnie uczyłem się tych wielkich monologów, które miałem do nagrania. Jakoś tak się osłuchałem z tym rosyjskim, tak się przygotowałem, a oni pół roku milczeli... Pomyślałem sobie, że byłem tak 'świetny', że nawet tego nie skomentowali, że po prostu ich zatkało" - opowiadał aktor w TVP.

Reklama

"Oczywiście scenariusz dostałem cyrylicą, więc musieliśmy to wszystko przetłumaczyć. Uczyłem się roli, natomiast zacząłem już podstawy rosyjskiego chwytać, żeby móc komunikować się na planie" - dodał.

Fanów "M jak miłość" od razu uspokajamy i dementujemy doniesienia portalu Superseriale.se o zakończeniu udziału Mikołaja Roznerskiego w ulubionej telenoweli Polaków. Aktor nie zmienia swoich zawodowych zobowiązań i w nowych sezonach "Emki" wciąż będzie występował w roli Marcina Chodakowskiego.

"Zniewolona": Przebojowa kostiumowa produkcja

Akcja serialu rozgrywa się w XIX-wiecznym Imperium Rosyjskim. Tytułowa bohaterka "Zniewolonej" - Katierina Wierbickaja - jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...

Serial kostiumowy "Zniewolona" zadebiutował na ekranach polskich widzów w 2019 roku. Produkcja osiągnęła ogromny sukces i przyniosła aktorce wcielającej się w główną bohaterkę, Katerinie Kowalczuk, wielką sławę. Zrezygnowała z serialu i robi karierę zagranicą. W kolejnych sezonach w rolę Kitty wciela się Sonia Priss.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama