Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Katierina w szpitalu psychiatrycznym

Dalsze przygody Katieriny Wierbickiej cieszą się nadal wielką popularnością i zainteresowaniem widzów. W nowych odcinkach Katierina trafia do szpitala psychiatrycznego. Andriej, chcąc ratować małżeństwo, postanawia sprzedać wszystkie domy publiczne. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach serialu.

"Zniewolona" - odc. 61. Katerina uwięziona w szpitalu psychiatrycznym. Stefan i Olga próbują jej pomóc

Katierina zostaje zamknięta przez Andrieja w szpitalu - pomaga mu w tym doktor Wierchowiniec, szantażowany przez Żadana. Nazar dostaje pracę w szpitalu, gdzie ma pełnić rolę stróża przed drzwiami do sali szpitalnej. Olga jest mocno zaniepokojona tym, że nie może skontaktować się z Katią. Wraz ze Stefanem postanawiają dyskretnie obserwować dom Żadana, dzięki czemu udaje im się ustalić miejsce przetrzymania Katieriny.

Jabłoniewski w przebraniu pracuje w przybytku pani Makarowej jako goniec i ochroniarz. Chce dowiedzieć się, jak Wiera trafiła do burdelu. Andriej postanawia sprzedać wszystkie domy publiczne, aby uratować swoje małżeństwo. Żadan zaczyna szukać chętnych, którzy je kupią. Karpo coraz częściej zjawia się u Pawliny. Kobieta zaczyna okazywać mu względy. Doktor Wierchowiniec opowiada Katierinie, dlaczego musi pomagać jej mężowi. Okazuje się, że Żadan pomógł jego synowi uniknąć katorgi. Ogarnięty poczuciem winy Wierchowiniec odmawia Andriejowi pomocy. Żadan planuje wywieźć Katię z Kijowa. Stefan i Olga próbują uwolnić Katierinę, ale Nazar, nie znając całej prawdy o sytuacji, powstrzymuje ich. 

Reklama

"Zniewolona" - odc. 62. Olga i Stefan wykradają Katię ze szpitala. Andriej zaczyna poszukiwania żony.

Stefan i Olga oswabadzają odurzoną lekarstwami Katię, którą przewożą do mieszkania Olgi. Andriej rozpoczyna poszukiwania żony. Żandarmi Bezusa kontrolują wszystkie powozy, opuszczające Kijów. Nazar znajduje kryjówkę Wierbickiej. Wysyła umyślnego do domu Żadana, ale Oldze i Stefanowi postępem udaje się wywieźć Katierinę z miasta - znajduje schronienie w czernihowskim monastyrze.

Zarówno Makarowa, jak i Bezus postanawiają odkupić jeden z salonów Andrieja. Żadan decyduje, że będą współwłaścicielami. Jednak Bezus chce zrobić w salonie palarnię opium. Synowie Karpa chcą wyswatać go z Nadieżdą, jednak mężczyzna szczerze wyznaje, co czuje do Pawliny. W tym czasie Pawlina dowiaduje się, że Karpo wyjechał, by się swatać.   "Zniewolona": Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Kiedy można zobaczyć nowe odcinki "Zniewolonej"? Emisja została zaplanowana na niedzielę, 30 stycznia, w telewizji TVP1. Pierwszy z nich pojawi się o godz. 20:15, a drugi o 21:15.

Zobacz też:

"Bunt": Nowy serial TVN będzie hitem? Co za obsada!

"M jak miłość": Odcinek 1633. Łukasz będzie walczył o Patrycję!

"Mary Kills People": Gwiazda "Hannibala" w nowym serialu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL