Reklama

Viaplay: Seriale

Ocena
serialu
0
Brak
Ocen: 0
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mary Kills People": Gwiazda "Hannibala" w nowym serialu!

dołączyło dzieło Holly Dale – współtwórczyni takich seriali jak ‘Dexter’ czy ’Chicago Fire’. ‘Mary Kills People’ to opowieść z pogranicza thrillera i romansu, przedstawiająca historię lekarki, która po godzinach pomaga pacjentom, chcącym odejść z tego świata na własnych zasadach.

"Mary Kills People": O czym opowiada serial?

Główna bohaterka to samotna matka dwójki dzieci, która na co dzień poświęca się swojej pracy, walcząc o życie pacjentów przebywających na ostrym dyżurze. Jednak po opuszczeniu budynku szpitala oddaje się na innemu zajęciu, zapewniając nieuleczalnie chorym pacjentom szybką i bezbolesną śmierć. Oczywiście za odpowiednią opłatą. W całym procederze pomaga jej były chirurg plastyczny, który stracił licencję do wykonywania zawodu przez problemy z narkotykami oraz zaprzyjaźniona pielęgniarka. Sprawy komplikują się, gdy na jej trop wpada policja oraz prokurator, który nie może pogodzić się ze śmiercią swojego syna. Okazuje się, że Mary ma za sobą trudną przeszłość. Co wpłynęło na jej decyzję o wejściu do eutanazyjnego podziemia i jak jej działalność wpłynie na relacje z najbliższymi?

Reklama

Zobacz też: Peter Stormare: Często sprawiam kłopoty reżyserom [WYWIAD]

"Mary Kills People": Historia pełna niespodzianek


"Mary Kills People’ to historia pełna niespodzianek. Podejmuje trudny temat nielegalnej eutanazji, walki o godną śmierć, problemów z prawem oraz trudności życia samotnej matki. To opowieść o lojalności i cierpieniu, które doprowadza do trudnych i niemożliwych do cofnięcia wyborów. Gdy nielegalny biznes nabiera tempa, świat Mary zaczyna się powoli rozpadać. Lekarka uświadamia sobie, że musi grać nieczysto, by kontynuować swoją działalność.

"Mary Kills People": Obsada

W roli głównej wystąpiła Caroline Dhavernas znana m.in. z serialu "Hannibal". W rolę policjanta, który próbuje złapać bohaterkę w zasadzkę wcielił się Jay Ryan ("Jedno życzenie", "TO: Rozdział Drugi"), a “partnerem w zbrodni" Mary jest Richard Short ("Gitara", "Wyzwanie"). Serial został wyreżyserowany przez Holly Dale, a jego twórczynią jest Tara Armstrong ("Podróżnicy").

"Mary Kills People": Gdzie oglądać?

Wszystkie sezony Mary Harris są dostępne na Viaplay.

Zobacz też:

Polskie seriale chwalone na świecie

"The Legend of Vox Machina": Brutalna animacja dla dorosłych startuje 28 stycznia

HBO GO: "Billions" wraca z finałowym sezonem. Pierwszy odcinek jest już dostępny!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy