Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 233
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Czy Ferit zdradzi Sayran z Suną?

"Złoty chłopak" to turecki serial obyczajowy, który opowiada o losach bogatej rodziny Korhan, na czele której stoi Halis. Jego wnuk, Ferit, jest kobieciarzem i nie chce się wiązać z nikim na stałe. Dziadek postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę i zleca to zadanie synowej Ifakat. Ta wybiera dla niego Sunę, córkę Kazima, który marzy o bogactwie. Jednak Ferit zakochuje się w siostrze Suny, Seyran, i postanawia ją poślubić. Co z tego wyniknie?

W poprzednich odcinkach serialu "Złoty chłopak" Ferit i Seyran wzięli ślub, ku zaskoczeniu i niezadowoleniu Halisa. Ferit został pozbawiony dostępu do pieniędzy i musiał zamieszkać z rodziną Seyran w skromnym domu. Halis próbował odwieść wnuka od tego związku i zmusić go do rozwodu. Ferit jednak nie poddał się i postanowił udowodnić dziadkowi, że kocha Seyran i potrafi się o nią zatroszczyć. W tym celu zaczął pracować w sklepie Kazima i pomagać mu w interesach. Co wydarzy się w odcinkach 130-134? Akcja nie zwalnia tempa!

Reklama

"Złoty chłopak"– odcinek 130: streszczenie

Ferit postanawia wrócić do domu z całą rodziną Seyran i oznajmia to Halisowi. Dziadek jest załamany, ale nie ma wyjścia i musi przyjąć nowych lokatorów. Ferit i Kaya dostają od Halisa specjalne zadanie: mają dopilnować otwarcia nowego sklepu Korhanów w Marmaris. Seyran wpada na pomysł, żeby zorganizować wspólną wycieczkę do tego miasta. 

Zobacz również: "Złoty chłopak": Odcinki 125-129 streszczenie. Co czeka Ferita i Seyran?

Suna stara się pogodzić z Abidinem, ale on ją odrzuca. Kazim nie jest zadowolony ze swojego pokoju w rezydencji i udaje się do Halisa z reklamacją.

"Złoty chłopak" – odcinek 131: streszczenie

Ferit i Seyran jadą do Marmaris z resztą rodziny. Suna i Abidin zostają w domu. Ferit i Kaya sprawdzają stan sklepu i spotykają się z menedżerem. Seyran i pozostali zwiedzają miasto i bawią się na plaży. Suna otrzymuje wiadomość od Ferita, który prosi ją o pomoc w sprawie sklepu. Suna postanawia dołączyć do nich w Marmaris i liczy na to, że zbliży się do Ferita. Abidin nie zgadza się na jej wyjazd i grozi jej rozwodem.

"Złoty chłopak" – odcinek 132: streszczenie

Suna przyjeżdża do Marmaris i spotyka się z Feritem. Pomaga mu w rozwiązywaniu problemów ze sklepem. Ferit jest jej wdzięczny, ale nie zauważa jej uczuć. Seyran jest zazdrosna o Sunę i podejrzewa, że coś się między nimi dzieje. Kaya próbuje wykorzystać sytuację i zbliżyć się do Seyran. Nukhet dowiaduje się, że jest w ciąży z bliźniakami i nie wie, jak to powiedzieć Orhanowi. Kazim zaczyna interesować się Gulgun, żoną Halisa.

"Złoty chłopak" – odcinek 133: streszczenie

Ferit i Seyran kłócą się o Sunę i Kayę. Ferit jest zły, że Seyran chce iść na studia i nie zgadza się z jej planami. Seyran wyznaje mu swoje marzenie o zostaniu projektantką mody. Ferit opowiada jej o swoim marzeniu o podróżowaniu po świecie. Oboje zdają sobie sprawę, że mają różne cele w życiu. Suna i Kaya obserwują ich z ukrycia i cieszą się z ich kłótni. 

Zobacz również: "Złoty chłopak": nowy sezon! Streszczenie odc. 120-124. Kiedy i gdzie oglądać?

Nukhet postanawia powiedzieć Orhanowi o ciąży, ale on jest zajęty przygotowaniami do otwarcia sklepu. Kazim i Gulgun zbliżają się do siebie.

"Złoty chłopak” – odcinek 134: streszczenie

Kazim atakuje Seyran i zabrania jej iść na studia. Nukhet wciąż denerwuje Kazima, bo wtrąca się w jego sprawy. Ferit jedzie do masażystki, boli go ręka. Kobieta nie chce go przyjąć. Gulgun nie może liczyć na męża, więc sama chce działać. Seyran zwierza się Feritowi ze swoich obaw. Nukhet ma się zamienić z Asuman pokojami. Suna i Abidin kłócą się o rozwód. Halis przygotowuje się do otwarcia sklepu i zaprasza wszystkich na uroczystość.

Kiedy i gdzie oglądać kolejne odcinki serialu "Złoty chłopak"?

Serial "Złoty chłopak" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 na antenie TVP 1. Można go również oglądać w serwisie TVP VOD, gdzie są dostępne wszystkie odcinki. Najnowsze odcinki serialu obejrzysz w następujących dniach:

  • odcinek 130 - poniedziałek 4 marca o godzinie 14:00 na TVP1;
  • odcinek 131 - wtorek 5 marca o godzinie 14:00 na TVP1;
  • odcinek 132 - środa 6 marca o godzinie 14:00 na TVP1;
  • odcinek 133 - czwartek 7 marca o godzinie 14:00 na TVP1;
  • odcinek 134 - piątek 8 marca o godzinie 14:00 na TVP1.

Serial liczy 139 odcinków i jest adaptacją powieści Gülseren Budayıcıoğlu. W rolach głównych występują Mert Ramazan Demir jako Ferit i Diren Polatoğulları jako Seyran. 

Przeczytaj również:

"Na dobre i na złe": Odcinek 912. Hania wyjeżdża z Leśnej Góry! Wyjawi Miłoszowi smutną prawdę

Najchętniej oglądane seriale na świecie w tym tygodniu. Co nas zachwycało w ostatnich dniach?

M jak miłość": Odcinek 1791. Igor zapunktuje u Rogowskich! Basia będzie zauroczona piłkarzem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: serial | streszczenie odcinków | popularne seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy