Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 233
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszystko, co musisz wiedzieć o "Złotym chłopaku" przed premierą nowych odcinków

Pierwsze odcinki serialu „Złoty chłopak” w Polsce miały swoją premierę w sierpniu 2023 roku. Od tamtej pory turecka telenowela każdego dnia przyciąga tysiące widzów przed ekrany. Serial nie szczędzi fanom silnych emocji i spektakularnych zwrotów akcji. Co wydarzy się w odcinkach 125-129? Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie.

"Złoty chłopak" to serial tureckiej produkcji, który podbija serca widzów na całym świecie. Opowiada historię o miłości, nienawiści, zemście i ambicji w świecie wielkiego biznesu. Głównym bohaterem jest Ferit, bogaty i przystojny mężczyzna, który zakochuje się w Seyran, córce swojego największego rywala. Widzowie w kolejnych odcinkach mogą śledzić niezwykłe losy łączącego ich uczucia. W poprzednich odcinkach Ferit trafił do szpitala po strzelaninie, a kolejne zapowiadają się jeszcze bardziej emocjonująco.

Reklama

"Złoty chłopak": odcinek 125 – streszczenie

Ferit i Seyran wracają z podróży poślubnej i cieszą się swoim szczęściem. Tymczasem do rezydencji Halisa przyjeżdżają Nukhet i Kaya, córka i wnuk Halisa, których nikt nie znał. Nukhet jest chora i chce spędzić ostatnie dni ze swoją rodziną. Halis jest zaskoczony i wzruszony, ale Ifakat i Dicle nie są zadowolone z ich obecności.

"Złoty chłopak": odcinek 126 – streszczenie

Nukhet i Kaya próbują się zaaklimatyzować w nowym domu, ale napotykają na opór ze strony Ifakat i Dicle. Nukhet wprowadza zmiany w kuchni i nakazuje przygotowywać lekkie potrawy dla Halisa.

Zobacz również"Złoty chłopak": Nowy sezon to emocjonalna karuzela. Ferit musi przejść operację. Czy to koniec beztroskich dni?

Kaya zaprzyjaźnia się z Orhanem, który zabiera go na przejażdżkę motorem. Ferit i Seyran dowiadują się, że Nukhet i Kaya są ich krewnymi i są zszokowani.

"Złoty chłopak": odcinek 127 – streszczenie

Nukhet prosi Ferita, aby zajął się jej synem Emirem, który ma problemy z narkotykami i przebywa w Anglii. Ferit zgadza się, ale nie wie, jak powiedzieć o tym Seyran. Seyran podejrzewa, że Ferit ją zdradza i śledzi go. 

Kazim planuje zemstę na Halisie.

"Złoty chłopak": odcinek 128 – streszczenie

Ferit i Seyran trafiają do szpitala, gdzie Seyran dowiaduje się, że jest w ciąży. Ferit jest szczęśliwy, ale boi się, że Halis nie zaakceptuje jego dziecka.

"Złoty chłopak": odcinek 129 – streszczenie

Ferit i Seyran cieszą się z wiadomości o dziecku, ale obawiają się reakcji Halisa. Halis dowiaduje się o ciąży Seyran i postanawia zaakceptować jej związek z Feritem. Nukhet umiera, a Ferit obiecuje opiekować się Emirem. Kazim zostaje aresztowany za próbę zabójstwa Halisa, ale twierdzi, że jest niewinny.

Kiedy i gdzie oglądać kolejne odcinki serialu "Złoty chłopak"?

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisje kolejnych odcinków "Złotego chłopaka" są planowane w następujących terminach:

  • odcinek 125 - poniedziałek 26 lutego o godzinie 14:00; 
  • odcinek 126 - wtorek 27 lutego o godzinie 14:00; 
  • odcinek  127- środa 28 lutego o godzinie 14:00; 
  • odcinek 128 - czwartek 29 lutego o godzinie 14:00; 
  • odcinek 129 - piątek 1 marca o godzinie 14:00.

Jeśli przegapisz jeden z nich, serial możesz również śledzić na platformie TVP VOD. Więcej ciekawych informacji publikujemy na naszym profilu na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszamy do śledzenia najnowszych wpisów.

Przeczytaj również:

"Złoty chłopak": Gangsterzy szukają Ferita. Serter dewastuje mieszkanie Pelin

"Zatoka szpiegów": Zdradzony przez najbliższych? Franz staje przed najtrudniejszym wyborem

"Pierwsza miłość" nie zwalnia tempa. Emilia jest załamana. Seweryn w coraz większych kłopotach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: popularne seriale | Tureckie seriale | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy