Jakie seriale oglądał świat na Netfliksie w tym tygodniu? Króluje bardzo udana adaptacja

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w ostatnim tygodniu? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Szczyt listy podbija najnowsza adaptacja wspaniałej animacji! Co jeszcze pojawiło się na liście?

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru" Sezon 1

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru" to wyjątkowa opowieść o czterech nacjach, które przez długi czas żyły ze sobą w pokoju i harmonii. Dbał o to Awatar: wysłannik pradawnych duchów, który władał wszystkimi czterema żywiołami. Świat całkowicie się zmienił, gdy Naród Ognia zapragnął większej władzy i wpływów. Pierwszym krokiem w stronę podboju świata było zgładzenie Nomadów Powietrza — pokojowych mnichów żyjących w górach. Awatar, który miał wtedy zaledwie 12 lat, zaginął i przez długi czas nie było wiadomo, co się z nim stało.   

Reklama

Serial zadebiutował 22 lutego i od tamtej pory został obejrzany ponad 21 milinów razy i znajduje się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanej dziesiątki. 

"Jeden dzień"

Serial "Jeden dzień" jest czternastoodcinkową adaptacją powieści Davida Nichollsa. Opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku — w ostatnim dniu szkoły średniej — rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą. Ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku?   

W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em spotykają się tego jednego dnia. Dorastają i zmieniają się, idą przez życie razem i osobno, doświadczają szczęścia i zawodów miłosnych. Produkcja znajduje się na liście trzeci tydzień i obecnie zajmuje drugie miejsce na liście.  

"Love Is Blind" Sezon 6

Ciekawa produkcja, która podchodzi do związków od nietypowej strony. Lokalni single poszukują prawdziwej miłości, dobierają się w pary i oświadczają, a wszystko, zanim zobaczą się twarzą w twarz. Po oświadczynach para powraca do świata zewnętrznego i planuje ślub. Czy taki związek ma prawo przetrwać? Prowadzący programu starają się sprawdzić, czy można kochać kogoś bez względu na jego wiek, czy wygląd. Szósty sezon programu znajduje się w TOP 10 drugi tydzień z rzędu i zatrzymał widzów na 67 milionów godzin. 

"Czy mogę wyznać ci tajemnicę?"

"Czy mogę ci wyznać tajemnicę?" to opowieść o sprawie seryjnego stalkera internetowego, Matthew Hardy’ego, któremu na początku 2022 roku wymierzono najsurowszą karę, jaka kiedykolwiek zapadła w Wielkiej Brytanii za tego typu przestępstwa. Serial opowiada o doświadczeniach kobiet będących jego ofiarami, policyjnym śledztwie i sprawiedliwości, która w końcu dosięgła prześladowcę.  

Program debiutuje w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji i został obejrzany już 6,5 miliona razy. 

"Griselda"

Piąty tydzień z rzędu "Griselda" nie opuszcza listy najchętniej oglądanych seriali. Jak się okazuje, historia królowej przemytu prawdziwie zafascynowała użytkowników Netfliksa.  

Griselda Blanco jest z jedną postaci, które niechlubnie zapisały się na kartach historii Kolumbii. Była nazywana Czarną Wdową lub Damą Mafii. Przecierała szlaki przemytu kokainy do Miami na przełomie lat 70 i 80. XX wieku. Serial inspirowany jej życiem jest barwnym przedstawieniem interesującej kobiety, której nazwisko niegdyś mroziło krew w żyłach.   

"Wojownik" Sezon 1

Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm (Andrew Koji) jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown. Produkcja znajduje się na liście najchętniej oglądanych już drugi tydzień z rządu i wciąż zyskuje popularność. 

"Mike Epps: Ready to Sell Out"

Mike Epps powraca do Netflix z czwartym godzinnym stand-upem. Mimo kwitnącej kariery komik zastanawia się, gdzie podziały się wszystkie jego pieniądze. Opowiada też o problemach w swoich związkach i dzieli się z publicznością obserwacjami społecznymi, które stały się synonimem jego komediowego mistrzostwa. Program zadebiutował 20 lutego i został już obejrzany 3 miliony razy. 

"Formula 1: Jazda o życie" Sezon 6

Fani po raz kolejny zajrzą za kulisy, aby zobaczyć, jak kierowcy i ich zespoły przygotowują się do walki o zwycięstwo w sezonie 2023 Formula 1. W nowych odcinkach znajdą się niepublikowane wcześniej nagrania i wywiady z największymi gwiazdami sportu. Program zadebiutował na Netfliksie 23 lutego i od razu znalazł się na liście TOP10 z czasem oglądania wynoszącym prawie 22 miliony godzin. 

"Resident alien" Sezon 1

Produkcja, która jeszcze nie jest dostępna w Polsce. Lekarz z małego miasteczka próbuje dostosować się do otoczenia — co nie jest łatwe, gdy jest się prowadzącym tajną misję kosmitą, który zgubił swój statek. Serial będzie dostępny w naszym regionie od 1 marca, a na liście najchętniej oglądanych znajduje się już drugi tydzień z rzędu. 

"Turysta" Sezon 1

Listę zamyka serial, który niestety nie jest dostępny w polskiej wersji Netflixa. W główną rolę wciela się Jamie Dornan, a jego postać cierpi na amnezję. Mężczyzna budzi się na australijskim odludziu. Musi wykorzystać posiadane wskazówki, żeby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość. Serial znajduje się na liście TOP 10 czwarty tydzień z rzędu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy