Reklama

Siostra Katarzyny Zielińskiej wspiera ją po śmierci mamy

Aktorka Katarzyna Zielińska, znana m.in. z seriali "Barwy szczęścia" czy "Zawsze warto", w połowie lipca poinformowała o śmierci swojej mamy. Gwiazda opublikowała właśnie zdjęcie z siostrą, z którą wspierają się nawzajem w tym trudnym okresie. W podpisie aktorka przyznała, że razem mogą "przenosić góry".

Katarzyna Zielińska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z samochodowej przejażdżki z siostrą. Kobiety w połowie lipca pożegnały mamę i wspierają się nawzajem.

Siła sióstr Zielińskich

Na najnowszym zdjęciu artystki zobaczyliśmy, że kobieta spokój w tych trudnych chwilach znajduje u boku swojej młodszej o sześć lat siostry - Karoliny. Panie wybrały się niedawno na przejażdżkę samochodową, a po drodze wstąpiły na burgery. W podpisie Katarzyna Zielińska podkreśliła siłę siostrzanej miłości. 

Komentarze fanów

Internauci bardzo ciepło zareagowali na najnowszą fotografię gwiazdy. W dziesiątkach komentarzy fani Katarzyny Zielińskiej komplementowali wspaniałą więź między siostrami i dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi korzyści z posiadania rodzeństwa.

Reklama

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje