Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1422
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Najgorętsze singielki w polskim show-biznesie!

Są znane, piękne, utalentowane i... samotne. Jednak te panie doskonale wiedzą, że ich największą wartością nie jest przystojny partner u boku. Nie marnują dni, czekając na księcia z bajki i same pracują na swój sukces. Oto najgorętsze singielki polskiego show-biznesu

Plotkarskie media uwielbiają rozpisywać się na temat życia uczuciowego gwiazd. Nowe miłości, zakazane romanse, bajeczne śluby, podtrzymują zainteresowanie fanów przez długie tygodnie. Gdy tylko dojdzie do głośnego rozstania, od razu zaczyna się medialne swatanie.

Julia Wieniawa

Reklama

Julia Wieniawa ma zaledwie 21-lat i już jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. O młodej aktorce zrobiło się głośno pod koniec 2017 roku, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie u boku Antka Królikowskiego. Miała za sobą już pierwsze aktorskie wyzwania, ale medialny związek z aktorem pomógł rozkręcić jej karierę. 

Dzisiaj jest najpopularniejszą polską gwiazdą młodego pokolenia. Związek z Królikowskim skończył się po dwóch latach. Chwile później młoda aktorka związała się z Aleksandrem Baronem. Uczucie gwiazdorów przetrwało jednak zaledwie kilka miesięcy. "Wszystkie związki i relacje były po coś. Każdy człowiek jest dobry na pewien etap, a w pewnym etapie już nie, ale nigdy nie żałuję niczego, bo każda relacja nauczyła mnie czegoś. I myślę, że z wzajemnością" - mówiła aktorka w rozmowie z "Wideo Portalem".  

Od czasu rozstania z muzykiem oficjalnie jest singielką. Co jakiś czas pojawiają się informacje o jej domniemanych romansach z młodymi aktorami, ale żaden z nich nie został potwierdzony. Aktorka postanowiła skupić się na rozwoju swojej kariery, chociaż nie ukrywa, że brakuje jej bliskości. "Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy" - zwierzyła się w wywiadzie z "Glamour".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje