Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi": Serkan żeni się z Edą, nie myśli o problemach w firmie

„Zapukaj do moich drzwi” jest kolejnym tureckim serialem podbijającym serca polskiej publiczności. Jest to również jeden z nielicznych tureckich seriali, który nie jest emitowany w Telewizji Polskiej. Tytuł ten emitowany jest od połowy listopada 2021 roku na kanale WP. W ostatnich odcinkach Serkan szykował się na poproszenie Edy o rękę. Czy mu się to uda? Przedstawiamy streszczenie 142, 143, 144 oraz 145 odcinka serialu „Zapukaj do moich drzwi”.

"Zapukaj do moich drzwi" opowiada o losach Edy i Serkana. Eda z początku była skazana na Serkana, zgadzając się na pewien układ. Przez dwa miesiące musiała udawać jego narzeczoną. Jak jednak potoczyły się ich losy po tym czasie? Serkan w końcu nie chce już tylko udawać. Czy Eda zgodzi się na zostanie jego żoną? Dowiemy się ze streszczenia 142, 143, 144 oraz 145 odcinka serialu "Zapukaj do moich drzwi"!

Reklama

"Zapukaj do moich drzwi": odc. 142. Streszczenie i opis odcinka

Serkan wraz z Edą próbują wspólnie rozwiązać pewne nieporozumienia, które mają między sobą. Od tego, czy uda im się porozumieć zależy cały ich związek i wspólna przyszłość. W tak trudnym emocjonalnie momencie w życiu Serkana pojawiają się dodatkowe trudności. Musi zmierzyć się z informacją, która w dużym stopniu jest w stanie odmienić jego życie.

"Zapukaj do moich drzwi": odc. 143. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan dowiaduje się, że Kemal jest jego ojcem. Mężczyzna wpada w ogromną frustrację. Nie chce się z nim widzieć. Kiraz cały czas jednak próbuje stworzyć plan idealny. Dzięki niemu mężczyźni mają prędzej czy później spotkać się ze sobą. Czy dojdzie między nimi do konfrontacji?

"Zapukaj do moich drzwi": odc. 144. Streszczenie oraz opis odcinka

Eda i Serkan po wielu różnych przeżyciach finalnie biorą ze sobą ślub. Ten moment staje się najważniejszym w całym ich życiu. Po wielu wzlotach i upadkach już nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Od teraz przyszłość obojga zapowiada się w samych jasnych barwach.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 145. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan w swoim życiu wreszcie zaznaje spokoju ducha. Kobieta, z którą z początku wyłącznie udawał parę, teraz jest jego prawdziwą żoną. Niestety sferę emocjonalną przekłada ponad wszystkie inne rzeczy. Nie jest jeszcze świadomy, że problemy w firmie mogą znacząco zniszczyć jego wizję przyszłości.

"Zapukaj do moich drzwi": odc. 142-145. Kiedy i gdzie oglądać serial

Odcinki nr 142-145 serialu "Zapukaj do moich drzwi" zbliżają się wielkimi krokami. Wyemitowane zostaną 18, 19, 20 oraz 21 lipca o godzinie 19:50. Powtórki emitowane są o godzinie 6:45 kolejnego dnia. Wszystkie epizody będzie można obejrzeć na antenie WP. Zaległości nadrobić możemy również na stronie WP Pilot.

***

Zobacz też:

"Doda. 12 kroków do miłości": Polsat pomoże Dodzie znaleźć miłość życia

"Zakazany owoc": odc. 15-19. Zeynep wyznaje Alihanowi miłość

"Swaci": Ruszyły zdjęcia do nowego komediowego serialu Polsatu

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy