Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Zeynep godzi się z Yildiz. Dostaje zaproszenie na kolację do Halita

„Zakazany owoc” jest tureckim serialem emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Kolejne odcinki znów pojawią się w telewizji ze zmienioną ramówką. Wszystko w związku z kolejnym świętem, jakim jest Dzień Niepodległości 11 listopada. Co jednak czeka nas przed przerwą? Dowiedzmy się ze streszczenia 92.-95. odcinka serialu „Zakazany owoc”!

"Zakazany owoc" jest produkcją turecką. W czerwcu 2022 roku pojawiła się w ramówce Telewizji Polskiej jako zamiennik "Miłości i przeznaczenia". Historia serialu skupia się wokół dwóch sióstr - Zeynep i Yildiz. Mieszkają w ubogiej dzielnicy. Pomimo tego, że różnią się od siebie, mają kilka wspólnych celów w życiu. Chcą żyć w lepszych warunkach oraz znaleźć prawdziwą miłość. Czy uda im się spełnić marzenia? Sprawdźmy streszczenie 92., 93., 94. oraz 95. odcinka serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 92. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep stara się porozmawiać z Hakanem. Chce wpłynąć na mężczyznę, aby porozmawiał z Irem. Sama jednak nie ma zamiaru wybaczyć swojej siostrze. Yildiz w międzyczasie zostaje odrzucona przez Kemala. Halit otrzymał tajemniczy prezent. Był to spadek po jego zmarłym przyjacielu. Po rozmowie z Lilą zaczyna się nieco bardziej denerwować. Okazało się, że dziewczyna zerwała z Emirem.

"Zakazany owoc": odc. 93. Streszczenie i opis odcinka

Halit dostał prezent od Nevry. To kasetka z niespodzianką. Yildiz udane się znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Znalazła wyjście z sytuacji, w której się znalazła. Oskarżono Emira o kradzież. Przy takich zarzutach od razu został zwolniony ze swojego stanowiska w pracy. Przyjaciele nie są w stanie uwierzyć, że dokonał czegoś takiego. Chcą odnaleźć sprawcę całego zamieszania.

"Zakazany owoc": odc. 94. Streszczenie i opis odcinka

Ender z Canerem kłócą się ze sobą. Z czasem jednak dochodzą do porozumienia. Ender na oczach wszystkich godzi się z Canerem oraz Emirem. Alihan dowiedział się całej prawdy o zegarku, który posiadał Halit. Godzi się z mężczyzną oraz z Zerrin. Zeynep również na fali dobrych zakończeń sporów godzi się z Yildiz.

"Zakazany owoc": odc. 95. Streszczenie oraz opis odcinka

Ender wciska się na siłę w małżeństwo Zehry. Ma tak bojowe nastawienie, że w toku rozmowy grozi również Yildiz. Alihan oznajmia Ender, że między nimi koniec. Związek małżeński zostaje zerwany.Halit decyduje się zorganizować uroczystą kolację. Zaprasza na nią zarówno Alihana, jak i Zeynep. Hakan znajduje nić porozumienia z Irem. Erim natomiast ma napięte stosunki ze swoją matką.

"Zakazany owoc": odc. 92-95. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" pojawia się na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Odcinek 92. swoją premierę będzie miał w poniedziałek, 7 listopada. W piątek, 11 listopada nie ujrzymy nowego odcinka ze względu na święto. Wszystkie epizody obejrzeć możemy również przez Internet na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Marta Nieradkiewicz: "Wielka woda" wyostrzyła fakt, że jesteśmy tylko ludźmi

"M jak miłość" znika z anteny TVP 2! Co się stało?

Celebryci odchodzą z Twittera po przejęciu platformy przez Elona Muska

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy