Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 651
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Zehra rozwodzi się z Kemalem. Zeynep wycofa się ze ślubu z Dundarem?

„Zakazany owoc” to popularny serial turecki opowiadający o losach dwóch sióstr – Zeynep i Yildiz. Obie marzą o lepszym życiu, jednak dla Yildiz oznacza ono bogactwo i sławę, a dla Zeynep odnalezienie prawdziwej miłości. Nowy odcinek „Zakazanego owocu” pojawi się w telewizji dopiero po tygodniowej przerwie, jednak warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż w życiu niektórych bohaterów dojdzie do prawdziwych rewolucji. Prezentujemy streszczenia odcinków 107, 108, 109, 110 i 111 i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to serial produkcji tureckiej, który podbił serca widzów w Polsce. Akcja rozgrywa się w Stambule i opowiada historię dwóch sióstr, które różnią się od siebie.

Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Z kolei Zeynep ma zgoła odmienne plany i marzenia - cieszy się z prostych, małych rzeczy. Życie obu dziewcząt wywraca się do góry nogami, gdy na ich drodze stają ludzie majętni i przystojni biznesmeni.

Reklama

Widzowie z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, dlatego przedstawiamy streszczenie odcinków 107, 108, 109, 110 i 111, które zostaną wyemitowane w telewizji po tygodniowej przerwie. Serial "Zakazany owoc" wróci na antenę w poniedziałek, 5 grudnia.

"Zakazany owoc": odcinek 107 – streszczenie. Alihan mówi Zeynep, że chce wyjechać z Turcji

Kemal spotyka się z Zeynep. Mówi jej o pułapce, jaką zastawiła na niego jej siostra. Zeynep jednak nie staje po jego stronie. Mężczyzna namawia Zehrę, by zaczęła z nim nowe życie.

Alihan w rozmowie z Zeynep oświadcza jej, że postanowił wyjechać do USA. -  Od dawna o tym myślałem. Nie ma powodu, żebym tu został, ponieważ nie ma cię już w moim życiu - mówi mężczyzna, który spotyka też dawną przyjaciółkę, Elif.

Tymczasem Yildiz po raz kolejny oszukuje finansowo Halita. Chodzi o prezent w postaci sztabki złota, który kobieta miała podarować przyjacielowi bogatego biznesmena spodziewającego się dziecka. Gdy Yildiz dowiaduje się, ile sztabka złota kosztuje, postanawia kupić dwie - jedną 100 gramową, a drugą 25 gramową. Tę pierwszą chce zostawić dla siebie, a drugą przekazać w prezencie.

"Zakazany owoc": odcinek 107. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 107 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 5 grudnia na antenie TVP 2 o godz. 17.15.

"Zakazany owoc": odcinek 108 – streszczenie. Zehra i Kemal rozwodzą się

Do Halita dociera wieść o tym, że Yildiz dała jego przyjaciołom zbyt skromny prezent. Urządzi żonie awanturę, jednak Yildiz po raz kolejny zręcznie wyjdzie z opresji.

W tym czasie Zehra spotka się z Kemalem. Kobieta powie, że chce rozwodu. - To koniec. Nawet gdybym zdecydowała się być z tobą, nie mogę już ci ufać. Nie mogę żyć z wątpliwościami - mówi. Następnie małżonkowie podpiszą umowę rozwodową.

Na wieczorze panieńskim Zeynep w rezydencji Argunów dojdzie do skandalu. Na imprezie pojawi się wynajęty przez Yildiz striptizer. Imprezę przerywa powrót Halita do rezydencji. Mężczyzna na widok striptizera wpada w szał. W tym czasie w klubie odbywa się wieczór kawalerski Dundara. Mężczyźni wdają się w kłótnię z innymi klientami i wywiązuje się bójka.

"Zakazany owoc": odcinek 108. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 108 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany we wtorek, 6 grudnia na antenie TVP 2 o godz. 17.15.

"Zakazany owoc": odcinek 109 – streszczenie. Asuman rani nożem ojca Yildiz

Caner, Emir, Alihan, Hakan i Dundar trafiają do aresztu w związku z bójką w klubie podczas wieczoru kawalerskiego. Okazuje się, że w całe zdarzenie zamieszany był też Alihan, który skontaktował się ze swoim adwokatem i pomógł mężczyznom wyjść na wolność.

Tymczasem Zeynep w rozmowie ze swoją siostrą, Yildiz zdradza, że w ostatnim czasie dużo myśli o Alihanie i nie jest pewna swoich uczuć do Dundara.

Z kolei Asuman usiłuje zabić Mustafę, gdy ten chce jechać do Yildiz. Wbija nóż w jego brzuch, a mężczyzna zaczyna krztusić się i po chwili upada nieprzytomny na podłogę. Erim wraca z Londynu z Kają, nowym dyrektorem firmy, dawnym kochankiem Ender.

„Zakazany owoc”: odcinek 109. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 109 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w środę, 7 grudnia na antenie TVP 2 o godz. 17.15.

„Zakazany owoc”: odcinek 110 – streszczenie. Zeynep poznaje prawdę o zdjęciach Ender i Alihana

Alihan i Zeynep spędzają wspólnie czas przed wyjazdem mężczyzny do USA. Zeynep dowiaduje się, że intymne zdjęcia Ender z Alihanem stanowiły podstęp. Jest w szoku. O wszystkim opowiada Yildiz.

Tymczasem Ender wprowadza zamieszanie na zebraniu zarządu firmy. Wkrótce Zeynep wraz z Yildiz i Asuman, która została zwolniona z aresztu, udają się na przymiarkę sukni ślubnej. Przyszła panna młoda dostaje ataku paniki i niespodziewanie traci przytomność.

„Zakazany owoc”: odcinek 110. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 110 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w czwartek, 8 grudnia na antenie TVP 2 o godz. 17.15.

„Zakazany owoc”: odcinek 111 – streszczenie. Zeynep ma coraz więcej wątpliwości przed ślubem z Dundarem

Alihan spotyka się z siostrą i mówi jej o swoich planach wyjazdu na jakiś czas. Zerrin stanowczo sprzeciwia się temu pomysłowi. Następnie Yildiz prosi o rozmowę Alihana. Mówi mu o sfałszowanych zdjęciach, które zrobiła Ender.

Kurier przywozi do mieszkania Zeynep suknię ślubną. Dziewczyna wiesza ją na szafie i patrząc na nią, przypomina sobie najlepsze chwile spędzone z Alihanem. Po chwili w jej myśli wkradają się gorsze wspomnienia, przede wszystkim dzień, kiedy Ender ogłosiła, że ona i Alihan wzięli ślub. Zeynep ma coraz więcej wątpliwości i nie przestaje rozmyślać, czy powinna wychodzić za Dundara.

„Zakazany owoc”: odcinek 111. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 111 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w piątek, 9 grudnia na antenie TVP 2 o godz. 17.15.

Zobacz też:

Elisha Cuthbert: Najseksowniejsza aktorka na świecie. Co się z nią stało?

"Przysięga": Turcja kończy emisję popularnego hitu! Widzowie zszokowani

"Wednesday": Serial bije rekordy popularności! Zdetronizował wielki hit

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków | TVP 2 | Telewizja Polska SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy