Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Turcja kończy emisję popularnego hitu! Widzowie zszokowani

Serial "Przysięga" nie doczeka się kontynuacji. Z medialnych doniesień wynika, że Turcja zakończyła realizację popularnego serialu i wyemitowała ostatni odcinek produkcji. To z pewnością przykra informacja dla polskich widzów, którzy chętnie śledzą losy Emira.

"Przysięga": Turcja rezygnuje z serialu

"Przysięga" emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej od 3 września 2019 roku. Serial opowiada o losach Emira i pełen jest intryg, zwrotów akcji oraz wzruszeń. Mężczyzna zostaje zmuszony do związku z Reyhan (Özge Yağız), która następnie zostaje miłością jego życia, ale umiera przy porodzie. Emir wikła się w szereg kolejnych związków, poszukując prawdziwego uczucia. To jednak okazuje się niezwykle skomplikowane. 

Turecka produkcja cieszy się w Polsce sporą popularnością. Już teraz wiadomo jednak, że niebawem TVP wyemituje ostatni odcinek serialu. Jak donoszą media, Turcja zakończyła bowiem definitywnie pracę nad serialem. Produkcja od dłuższego czasu budziła kontrowersje. Widzom nie podobał się rozwój niektórych wątków oraz odejście z produkcji Özge Yağız, która wcielała się w Reyhan. 

Reklama


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy