Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Zehra chce przestać pić, a Halit wyrzuca Sahikę z willi

Serial “Zakazany owoc” cieszy się w Polsce niezmienną popularnością. Nic dziwnego, każdy odcinek jest pełen napięcia, emocji i nagłych zwrotów akcji. W kolejnych odcinkach Zehra postanowi skończyć ze zgubnym nałogiem. Halit natomiast zmusi Sahikę do opuszczenia willi nad morzem. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 223 i 224 serialu “Zakazany owoc”? Uchylamy rąbka tajemnicy.

“Zakazany owoc" to turecki serial, który co tydzień gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Akcja popularnej telenoweli rozgrywa się w Stambule, a fabuła opowiada o losach dwóch sióstr z ubogiej rodziny, a także ich przyjaciół i wrogów. Główne bohaterki pragną wieść szczęśliwe życie w stolicy, jednak z uwagi na skrajnie różne charaktery, dla każdej z nich oznacza ono co innego. Yildiz od początku planuje wzbogacić się poprzez ślub z bogatym, dobrze urodzonym mężczyzną. Natomiast Zeynep ciężko pracuje i nie wyobraża sobie, aby mogła zmienić stan cywilny bez miłości. Czy uda im się spełnić marzenia? Który plan okaże się bardziej skuteczny? Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów tureckiego serialu, przygotowaliśmy krótkie streszczenia  odcinków 223. i 224. "Zakazanego owocu"

Reklama

"Zakazany owoc": streszczenie odc. 223. Zehra przeprasza Halita

Yigit widzi, jak w kawiarni jacyś ludzie dokuczają Lili. Mężczyzna staje w jej obronie. Ender informuje Halita, że Sahika zgodziła się na to, by oddać jej dziesięć procent udziału w firmie. Ender zdaje sobie sprawę z tego, że Halit podstępem i w tajemnicy przed nią sprowadził się do Yildiz. 

Choć Yildiz starała się ukryć przed Halitem nałóg Zehry, na dłuższą metę się to nie udaje, zwłaszcza odkąd mężczyzna sprowadził się do jej domu. Zehra po uświadomieniu sobie, że ma problem, przeprasza Halita za to, że pije. Obiecuje mu, że się poprawi i podejmie leczenie oraz wszelkie kroki, by wyjść z alkoholizmu. 

Czytaj też: "Zakazany owoc": próba zamachu na Ender! Czy zginie w wypadku samochodowym?

"Zakazany owoc": streszczenie odc. 224. Halit zmusza Sahikę do opuszczenia willi

Kerim cały czas kręci się wokół Yildiz, usiłując ją zdobyć. Dziewczyna jednak pamięta ostrzeżenia Ender i jest wobec niego nieufna. Zehra postanawia zrealizować obietnice dane Halitowi i podejmuje walkę z nałogiem. Zapisuje się na leczenie. 

Edner organizuje u siebie w domu proszoną kolację. Wśród gości jest również Sahika, która wcześniej planowała na nią zamach, a teraz zaproponowała jej spółkę. Wszyscy goście pod wpływem Ender dokuczają Sahice, która czuje się niekomfortowo. Sytuację pogarsza fakt, że Halit niespodziewanie zmusza Sahikę do opuszczenia willi nad morzem.

 

Kiedy i gdzie oglądać odc. 223 i 224 serialu “Zakazany owoc"?

Serial w telewizji można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Emisja odcinka 223. "Zakazanego owocu" odbędzie się w środę, 24 maja 2023 o godzinie 17:15 w TVP2. Osoby, które nie zdążą na premierę, będą mogły nadrobić zaległości, odtwarzając powtórkę w serwisie streamingowym TVP VOD. 

Natomiast odcinek 224. serialu zobaczymy w TVP2 w kolejny dzień, czyli w czwartek 25 maja o godzinie 17:15. Seans każdego epizodu trwa około 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też:

"Na Wspólnej": Dramat Antosi. Jej dziecko jest chore?

"M jak miłość", odc. 1732. Tancerka znów odwiedzi Marcina. Jego dzieci będą oczarowane

Izabela Kuna zagra w serialu na podstawie książek swojego autorstwa 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | seriale | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy