Player.pl: Seriale
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Izabela Kuna zagra w serialu na podstawie serii książek własnego autorstwa

Izabela Kuna, aktorka znanych z takich filmów jak "Lejdis", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", "Nieobecni" czy "Teściowie", właśnie ogłosiła na swoim Instagramie, że wkrótce rozpoczynają się zdjęcia do serialowej ekranizacji jej książek "Klara" i "Klara jedzie na pogrzeb". Tytułową bohaterkę zagra sama Kuna. Produkcja będzie liczyć osiem odcinków.

"Pamiętacie Klarę? Szaloną dziewczynę uwikłaną w romans z żonatym mężczyzną? Pijącą, palącą i łykająca tabletki? Imprezującą ze swoją przyjaciółką Wronką? Gadającą ze swoją przyjaciółką Wronką? Gadającą ze swoim Kotem? Kłócącą się ze swoją wiecznie niezadowoloną matką? Klarę, która nie ma męża, dzieci ani psa? Klarę, która nie może spać? Klarę, która ma za dużo lat i mało czasu? Klarę, która nie może spać? Klarę, która ma dużo lat i mało czasu? Klarę, która trochę się boi, ale ma wielką odwagę żyć? Klarę, dla której miłość jest ważniejsza niż rozum, a dobry seks jest ważniejszy niż dobre imię? Zatem ogłaszam Wielki Powrót Klary! Wspólnie z Playerem wkrótce rozpoczynamy zdjęcia do serialu, w którym gram Klarę" - ujawniła na Instagramie aktorka.

Reklama

Izabela Kuna: Wielki powrót Klary

W dalszej części swojego postu Kuna dodała, że scenariusz "Klary" napisze jej życiowy partner Marek Modzelewski, który jest lekarzem, ale też scenarzystą i dramaturgiem, twórcą takich filmów jak "Teściowie", "Teściowie 2" czy "Warsaw by Night". Z kolei reżyserią zajmie się Łukasz Jaworski, reżyser seriali "39 i pół", "Usta, usta", "Układ warszawski", "To nie koniec świata", "Skazane", "Pajęczyna" oraz filmu "Listy do M.5". Sama Kuna będzie też pełnić rolę producentki kreatywnej.

Prace na planie serialu rozpoczną się w czerwcu i potrwają do końca wakacji.

Izabela Kuna do tej pory wydała dwie powieści z serii o Klarze. Pierwsza, zatytułowana "Klara", ukazała się w 2010 roku, kolejna - "Klara jedzie na pogrzeb" trafiła do księgarń w 2021 roku. Główna bohaterka tych powieści to czterdziestoletnia singielka, która wciąż poszukuje szczęścia w miłości. Zdaniem krytyków re zabawne, pełne humoru i absurdalnych scenek opowieści są tragikomicznym portretem współczesnej kobiety.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Kuna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy