Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": To już koniec serialu? Złe wieści z Turcji

Nie powstanie siódmy sezon serialu "Zakazany owoc". Według doniesień tureckich mediów popularna telenowela ma zakończyć się na szóstej serii. Fani jednak nie tracą nadziei.

"Zakazany owoc": To już koniec serialu?

Tureckie media informują, że finał szóstej serii ma był zakończeniem "Zakazanego owocu". Ostatni odcinek ma pojawić się na antenie 29 maja 2023 roku - w Polsce emitowany jest obecnie trzecia seria produkcji. Choć losy serialu wydają się przesądzone, to tureccy widzowie nadal mają nadzieję na wznowienie telewizyjnej opowieści na kolejny sezon. Twórca serialu, Faith Aksoya, stwierdził, że chciałby stworzyć 200. odcinków, więc widzowie liczą na zmianę decyzji stacji.

O możliwym zakończeniu serii poinformowała już jednak jedna z gwiazd - Sevval Sam - w trackie rozmowy z serwisem internetowym seriesturkich.com.

Reklama

"Zakazany owoc". O czym opowiada serial?

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

"Zakazany owoc" zadebiutował na ekranach w Turcji w 2018 roku i doczekał się tam aż sześciu sezonów. 

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1724. Jagoda znajdzie notes Tadeusza z jego podbojami miłosnymi?

"Zakazany owoc": Dziewczyna z portalu randkowego szantażuje Emira. Leyla odchodzi od Halita

"Awantura": Pieniądze to nie wszystko? Czarna komedia, od której nie da się oderwać

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama