Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Sevda staje Yildiz na drodze do szczęścia

Kolejne odcinki „Zakazanego owocu” przyniosą nam ciąg dalszy dramatów głównych bohaterów. Yildiz zaczęła wątpić w sens swojego małżeństwa, a między Zeynep a Halitem ponownie dochodzi do nieporozumienia. Kiedy para sobie ponownie wybaczy? Dowiemy się w streszczeniu 130., 131., 132., 133. oraz 134. odcinka serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali emitowanych w Telewizji Polskiej. Historia skupia się na losach dwóch sióstr, które chcą całkowicie odmienić swój los. Jednej zależy głównie na pieniądzach, drugiej na miłości. Czy udaje im się dotrzeć do celu? Dowiedzmy się ze streszczenia 130, 131, 132, 133 i 134 odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc": odc. 130. Streszczenie i opis odcinka

Yildiz w desperacji szuka sposobów, by Halit do niej wrócił. Decyduje się złamać sobie nogę. Alihan wyczuwa w tym spisek. Yildiz szantażuje Zehrę tym, że wie o jej relacjach z Canerem. Kaya prosi Tuli o informacje związane z Yigitem. Cierpliwość Kayi się kończy. Informuje Ender, że nie będzie czekać dłużej na jej decyzję.

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 131. Streszczenie i opis odcinka

Ender nie może opanować swojej złości, gdy dowiaduje się, że wraz z Halitem do domu ma wrócić Erim. Kaya w międzyczasie dowiaduje się, że Yigit pochodzi z tych samych rejonów co on. Chce wesprzeć chłopaka. Proponuje mu stypendium, dzięki któremu dokończy on studia. Yildiz dalej walczy o względy swojego męża. Udaje jej się to osiągnąć dzięki romantycznej kolacji.

"Zakazany owoc": odc. 132. Streszczenie i opis odcinka

Lila i Emir informują Zeynep o tym, że są razem. Yildiz decyduje się zasięgnąć porady u energoterapeuty. Alihan twierdzi, że kobieta kłamie i chce wykorzystać zarówno jego, jak i swoją siostrę. W kwestii Yigita w firmie dochodzi do pewnych zgrzytów. Chłopiec jednak decyduje się iść na rozmowę w sprawie studiów.

"Zakazany owoc": odc. 133. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep wyznaje Yildiz, że ma dość jej zagrywek. Siostra jednak próbuje się jakoś usprawiedliwić. Zerrin prosi Zeynep o zwrot broszki, którą ta otrzymała w dniu ślubu. Chce ją kiedyś przekazać Lili. Yildiz ma kolejny powód do awantury z mężem. Sevda kupuje Halitowi nowy krawat. Sahika chce pomóc Yigitowi w upewnieniu się, czy Ender jest jego prawdziwą matką.

"Zakazany owoc": odc. 134. Streszczenie i opis odcinka

Zehra stara się ze wszystkich sił zachować w tajemnicy swój związek z Canerem. Spotyka ich jednak w restauracji Hakan. Decyduje się dochować tajemnicy. Alihan nie może wybaczyć siostrze sytuacji z broszką. Yigit poznaje lepiej Yagmur, a Sevda dąży do przypodobania się Halitowi.

"Zakazany owoc": odc. 130-134. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Odcinki rozpoczynają się o godzinie 17:15. Epizod 130 będzie miał premierę w poniedziałek, 9 stycznia. Wszystkie wydane już odcinki oglądać można również przez Internet. Dostępne są na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Dom pod Dwoma Orłami": Powódź i kolejne dramaty! Co wydarzy się w 2. odcinku?

"Sherlock": Powstanie piąty sezon? Scenariusz powstanie jak aktorzy będą mieli czas

"M jak miłość": Wpadka w serialu. Fani krytykują rozwinięcie wątku chorego Jakuba

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Telewizja Polska SA | TVP 2 | TVP VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy