Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Intryga Sahiki się powiedzie? Yildiz chce poślubić Halita

"Zakazany owoc" to serial, który szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada historię dwóch sióstr, które zrobią wszystko, by zmienić swoje życie na lepsze. W najnowszym odcinku serialu emocji nie zabraknie. Sahika wciąż prowadzi grę, która ma oddalić Yildiz i Kerima od siebie. Jej działania przynoszą efekty. Yildiz informuje Halita, że chce ponownie za niego wyjść. Kerim nie może się z tym pogodzić. Jak potoczą się ich losy?

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

"Zakazany owoc" emitowany jest w Turcji od 2018 roku. Serial doczekał się tam już sześciu sezonów, a jego produkcja wciąż trwa. W Polsce podzielono odcinki na krótsze epizody, z których każdy trwa około 45 minut. Co wydarzy się w odcinku 233 serialu "Zakazany owoc"?

Reklama

„Zakazany owoc”: odcinek 233 – streszczenie. Yildiz chce poślubić Halita

Sahika chce udowodnić Ender, że jej związek z Kerimem to nie fikcja. W obecności kobiety odbywa fałszywą rozmowę z Kerimem. Ender natychmiast udaje się do domu Yildiz, aby powiedzieć jej o wszystkim.

Yildiz, która czuje się zdradzona i oszukana przez Kerima, dzwoni do Halita i informuje go, że zgadza się za niego wyjść. Wkrótce Kerim przychodzi do Halita i prosi go o rozmowę. Przypadkowo dowiaduje się, że Yildiz zgodziła się ponownie wyjść za byłego męża.

Kerim przyjeżdża do domu Yildiz. Kobieta przyznaje, że nie może mu zaufać. Tymczasem Zehra i Akin mają nowy pomysł na biznes.

"Zakazany owoc": odcinek 233. Kiedy i gdzie oglądać?

Widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów serialu "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku. Odcinek 233 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w w środę 7 czerwca o godz. 17:15 na antenie TVP 2.

Powtórki wszystkich odcinków serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć na platformie VOD TVP. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Wspaniałe stulecie": Sułtan Sulejman umiera, a Selim przejmuje władzę

"M jak miłość" po wakacjach. Kasia i Jakub wezmą ślub? Co wiemy o uroczystości?

Małgorzata Foremniak zasłabła na planie. Lekarz powiedział, że jest nienormalna

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków | TVP 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama