Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Emir, Caner i Sedai jadą na farmę Julii. Selim spotyka się z Handan

"Zakazany owoc" to uwielbiany przez polskich telewidzów serial. Kolejne odcinki tej tureckiej produkcji przyciągają przed telewizory mnóstwo osób, które z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Co się wydarzy w odcinkach 457-458? Emir, Caner i Sedai udadzą się na farmę Julii. Z kolei Selim spotka się z Handan w eleganckiej restauracji.

"Zakazany owoc" to serial turecki, który polscy widzowie mogą oglądać od 2022 roku. Telenowela zdobyła wielu fanów w naszym kraju. O czym opowiada serial "Zakazany owoc"? Fabuła obraca się wokół losów dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Ta pierwsza zostaje zatrudniona u majętnej pani Ender, która chce ją wykorzystać w swojej intrydze. W ten sposób siostry trafiają do świata dużych pieniędzy i bezwzględnych biznesmenów. 

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 457 – streszczenie. Emir, Caner i Sedai jadą na farmę Julii

Emir, Caner i Sedai jadą na farmę kochanki Dogana – Julii. Niestety, pomimo usilnych prób, nie udaje im się jej poznać. Jakiś czas później Kumru rozmawia z Canerem. Dziewczyna informuje go, że powiedziała swojemu ojcu prawdę. Ku zdziwieniu Canera okazało się, że nie wyparł się on swojej córki i postanowił ją wspierać. 

Tymczasem Handan obmyśla intrygę skierowaną przeciwko Zeynep. Kobieta rozmawia na ten temat z Cemalem i każe mu śledzić Selima. Z kolei Dogan odwiedza swoją kochankę – Julię.

"Zakazany owoc" odcinek 458 – streszczenie. Selim spotyka się z Handan

Ender i Yildiz udają się na targ. Chcą dowiedzieć się, co łączy Julię z Doganem. Z kolei Emir sprowadza uzdrowiciela do Kumru. Mężczyzna przepowiada, że dziewczyna niedługo wyjdzie za mąż. 

Dogan każe śledzić Selima. Jego człowiek podąża za doktorem. Okazuje się, że Selim spotyka się w restauracji z Handan. W trakcie spotkania kobieta całuje Selima. 

"Zakazany owoc" odc. 457-458 – kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" to turecki serial, który można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie TVP 2.  

Odcinek 457 zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 17:15 w TVP 2. Z kolei emisja odcinka 458 nastąpi dzień później – we wtorek 30 kwietnia o godzinie 17:15, również na kanale TVP 2

Wszystkie epizody serialu "Zakazany owoc" są dostępne na platformie TVP VOD

Zobacz też:

Zmiany w ramówce. Popularne seriale znikną z programów TVP

Najbardziej kontrowersyjna para w "Rolniku". Nie są już razem? Padły zdecydowane słowa

"Barwy szczęścia": Kasia wpadnie w panikę! Na ratunek przybędzie Mariusz!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama