Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Nie są już razem? Padły zdecydowane słowa

Związek Waldemara i Doroty z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" był od początku gorąco komentowany. Teraz media obiegła plotka, jakoby para się rozstała. Oboje zainteresowani postanowili zabrać głos w tej sprawie. Co mieli do powiedzenia?

Waldemar i Dorota z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Waldemar był najbardziej kontrowersyjnym i najgoręcej komentowanym bohaterem 10. edycji programu programu "Rolnik szuka żony".

Po wielu perturbacjach, mężczyzna stworzył związek z odrzuconą wcześniej Dorotą (przypomnijmy, że tę sytuację kobieta w programie bardzo przeżyła, odjeżdżała z domu rolnika cała we łzach).

Związek pary rozwijał się szybko, ich synowie się zaprzyjaźnili (oboje mają dzieci w podobnym wieku z poprzednich związków), wspólnie spędzili święta i sylwestra, potem pojawiły się informacje na temat przeprowadzki Doroty do Waldemara. Oboje od czasu do czasu wrzucają posty na swoje media społecznościowe, które sugerują, że w ich związku wszystko jest OK.

Reklama

Jednak ostatnio internet obiegły plotki na temat rozstania pary. Co się teraz dzieje w ich związku?

Czy Waldemar rozstał się z Dorotą?

Najpierw Dorota zaprzeczyła, że ich relacja przeżywa jakiś kryzys. "Nadal jesteśmy razem i nic ani nikt tego nie zmieni" - napisała na Instargamie.

To nie ucięło plotek, więc postanowił głos zabrać Waldemar.

W rozmowie z "Faktem" rolnik oświadczył: "Mogę potwierdzić, że my się nie rozstaliśmy. Wbrew tym wszystkim, którzy nam tego życzą. Wszystko jest OK. Cały czas było. Nie wiem, skąd te insynuacje, że coś miało być nie tak".

"Przeprowadzka Dorotki do mnie również jest aktualna. Tak jak zapowiadałem na koniec czerwca lub na początku lipca to się wydarzy" - dodał mężczyzna.

Zapewne to nie ostatnia informacja na temat tej pary. Tymczasem trwa pisanie listów do kandydatów do kolejnej edycji programu. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach, okaże się już we wrześniu. W 11. edycji wystąpi pięć z dziewięciu osób, które otrzymały najwięcej listów.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy