Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmiany w ramówce. Popularne seriale znikną z TVP

Z powodu długiego weekendu majowego ramówkę TVP czeka w nadchodzących dniach lekka modyfikacja. Dlatego też fani popularnych telenowel z Turcji i Hiszpanii będą musieli nieco dłużej poczekać na nowe odcinki swoich ulubionych produkcji.

Po 30 kwietnia z ramówki programów TVP znikną seriale "Złoty chłopak""Dziedzictwo""Zakazany owoc" i "Akacjowa 38". Wszystkie powrócą w poniedziałek 6 maja o stałych porach nadawania.

"Zakazany owoc": O czym opowiada popularny serial?

"Zakazany owoc" to turecka telenowela, która zdobyła uznanie w oczach polskich widzów. Serial miał swoją premierę w 2018 roku, z kolei w Polsce zadebiutował w 2022 roku. Fabuła przedstawia historię marzącej o bogatym życiu Yildiz oraz jej siostry Zeynep, która jest ciężko pracującą idealistką. Ich losy krzyżują się z pochodzącą z wyższych sfer Ender, która zatrudnia Yildiz w swoim domu i zleca uwiedzenie swojego męża. W ten oto sposób siostry trafiają do świata bezwzględnych biznesmenów pełnego intryg i pieniędzy.

Reklama

"Dziedzictwo": O czym opowiada serial?

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

"Akacjowa 38": O czym opowiada serial?

Serial "Akacjowa 38" rozgrywa się w Madrycie na przełomie XIX i XX wieku. Opowiada historię Manueli, głównej bohaterki, która wraz ze swoją matką jest zmuszona do ucieczki. Dramatyczne zdarzenia z ich życia nie dają im innego wyboru. Aby zerwać z przeszłością, kobiety zmieniają nie tylko miejsce zamieszkania, ale i tożsamość, podejmując pracę jako służące w mieszczańskim domu na ulicy Akacjowej. Serial ukazuje codzienne życie madryckiego mieszczaństwa i ich służących.

"Złoty chłopak": O czym opowiada serial?

"Złoty chłopak" opowiada historię młodego, przystojnego chłopaka o imieniu Ferit. Mężczyzna czerpie z życia, bawiąc się i skupiając się na przyjemnościach. Przez takie podejście nikt nie traktuje go poważnie. Dziadek chłopaka, Halis, jest niepocieszony tym, jak zachowuje się chłopak. Chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę i stara się położyć kres jego beztrosce.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Akacjowa 38 | Dziedzictwo | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy