Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Co dalej z Yildiz i Doganem? Ogromne manipulacje i zaskakujące zaręczyny

Nowe odcinki "Zakazanego owocu" zapewne przyciągną przed telewizory miłośników tureckiej produkcji. Streszczenia odcinków dają nadzieję na duże emocje, a te związane są chociażby z tym, że Dogan wychodzi na wolność. Nie najlepiej dla Yildiz mogą skończyć się także knucia Hilal i Murat, a wszystko to związane jest ze śmiercią jednego z bohaterów. Prezentujemy streszczenia odcinków "Zakazanego owocu" od 419. do 423.

"Zakazany owoc" to turecki serial telewizyjny, który skupia się na losach Yildiz. Bohaterka marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Dziewczyna poznaje bogatą Ender, która prosi ją, aby uwiodła jej męża. Halit bowiem słynie z niewierności i słabości do pięknych kobiet. Dziewczyna zgadza się, jednak z biegiem czasu zaczyna darzyć Halita nicią sympatii. Co czeka nas w nowych odcinkach tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinków "Zakazanego owocu".

Reklama

"Zakazany owoc" streszczenie: odcinek 419

W poprzednich odcinkach produkcji znad Bosforu widzowie mogli dowiedzieć się, czy Yildiz osiągnęła swoje marzenia. Sporo emocji wzbudził również fakt, że Dogan zlecił "pozbycie się" Cagataya, co miało tragiczne w skutkach konsekwencje. Nowe odcinki "Zakazanego owocu" przenoszą fanów do momentu w dwa lata po tych wydarzeniach. Co przynosi streszczenie 419. odcinka?

"Zakazany owoc" odc. 419 to skupienie się na Yildiz, która z przyjaciółmi podstępem pozbywa się kłopotliwej lokatorki. Z kolei Handan próbuje zbliżyć się do brata. Z kolei Kumru poznaje przypadkiem Altaya. 419. odcinek "Zakazanego owocu" to także próby Ende, która usiłuje wyswatać Canera z Kumru. Co jeszcze istotne, Yildiz nie pozwala na widzenie córki z Doganem.

"Zakazany owoc" streszczenie: odcinek 420

W nowym odcinku "Zakazanego owocu" jesteśmy świadkami między innymi tego, że wynajęcie domu do produkcji clipu muzycznego okazuje się nietrafionym pomysłem. Rozwija się za to przyjaźń między Altayem i Kumru. Dogan wychodzi na wolność i postanawia zaręczyć się z Hilal. "Zakazany owoc" odcinek 420. kończy się tym, że mężczyzna grozi Yildiz, że odbierze jej córkę.

"Zakazany owoc" streszczenie: odcinek 421

Nowe odcinki serialu skupiają się na Doganie, który po wyjściu na wolność wysyła swoich ludzi do firmy, by dokładnie zbadali jej sytuację finansową oraz wszystkie dokumenty. Z kolei Ender angażuje Emira, by pomógł jej połączyć Canera i Kumru. Streszczenie 421. odcinka "Zakazanego owocu" to również niepokój Handan, która bojąc się o swoją pozycję, jest jeszcze bardziej zdeterminowana, by naprawić swoje relacje z bratem, który nagle stał się bogaty

421. odcinek "Zakazanego owocu" to również przechwalanie się Yildiz przed przyjaciółkami, że Tarcan, słynny wokalista pop, który kręcił teledysk w jej domu, jest jej dobrym przyjacielem. Co więcej, obserwuje Yildiz na portalu społecznościowym. Na końcu Murat udaje się do domu Yildiz razem Hilal. W wyniku intrygi prawniczki Aysel i Asuman musiały nagle wyjść.

"Zakazany owoc" streszczenie: odcinek 422

W 422. odcinku "Zakazanego owocu" Yildiz i artysta Tarcan dochodzą do porozumienia. Ender z kolei każe Canerowi kupić licencję na taksówkę, by dzięki niej zdobyć przychylność brata Handan. Hilal i Murat knują przeciwko Yildiz. Gdy Ender, Handan i Yildiz decydują się pozbyć jakoś Murata, dowiadują się o jego śmierci.

"Zakazany owoc" streszczenie: odcinek 423

Kolejna odsłona tureckiego serialu to między innymi dalsze knucia Hilal. Adwokatka sugeruje, że to Ender, Yildiz i Handan są winne śmierci Murata. Natomiast Caner i Kumru przygotowują otwarcie sklepu. Dogan decyduje się zatrudnić Altaya. Yildiz wyrzuca do morza dysk z nagraniem monitoringu w firmie.

Kiedy i gdzie oglądać serial "Zakazany owoc"?

Serial "Zakazany owoc" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku. Gdzie obejrzeć produkcję? Tę można śledzić w TV na antenie TVP2 oraz online na vod.tvp.pl. O której godzinie i kiedy oglądać "Zakazany owoc"? Nowe odcinki transmitowane są o godz. 17.15. Kiedy oglądać odcinki 419-423? Te zostaną wyemitowane po kolei od poniedziałku 4 marca do piątku 8 marca.

Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorem podczas premiery, mogą śledzić powtórki "Zakazanego owocu" w serwisie streamingowym TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia seriali | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy