Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Alihan oświadcza się Zeynep

"Zakazany owoc" już od kilku lat podbija serca widzów na całym świecie. Serial opowiada o losach dwóch sióstr Yildiz i Zeynep. Wychowane w ubóstwie marzą o lepszym życiu dla siebie i swoich bliskich. Yildiz dąży do osiągnięcia bogactwa oraz należenia do elity. Dla Zeynep ważniejsze jest odnalezienie prawdziwej miłości. Czy uda im się spełnić marzenia?

"Zakazany owoc" jest serialem, który osiągnął sukces na całym świecie. Nic więc dziwnego, że prawa do tytułu wykupiła Telewizja Polska. Serial zastąpił inną produkcję turecką - "Miłość i przeznaczenie". W poprzednich odcinkach Yildiz miała problemy z Halitem. Podejrzewała go o zdradę. Zeynep natomiast ląduje w ramionach Alihana, co psuje jej relacje w pracy. Co jeszcze czeka siostry? Sprawdźmy streszczenie 54.-58. odcinka serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 54. Streszczenie oraz opis odcinka

Ender ma cichą nadzieję, że Halit jest już w pełni po jej stronie. Mężczyzna jednak nie do końca jest pewien ich relacji. Kobieta decyduje się wzbudzić zazdrość w byłym mężu. Zaczyna spotykać się z Bulentem. Halit w międzyczasie spotyka się z Yildiz. Oboje wyrzucają sobie wzajemnie swoje problemy. Finalnie godzą się ze sobą. Kemal znajduje Yildiz pracę jako recepcjonistka. Samochód Lili zostaje odholowany. Z pomocą przybywa Emir.

"Zakazany owoc": odc. 55. Streszczenie oraz opis odcinka

Ender pojawia się na spotkaniu z Halitem. Sugeruje byłemu mężowi, jak może poznać prawdziwe intencje Yildiz. Kemal decyduje się na poważną rozmowę z Yildiz. Przyznał kobiecie, że nigdy nie przestał jej kochać. Zeynep chce wyznać swoje uczucia Alihanowi. Przełamała się przez namowę Canera. Zrezygnowała jednak ze swojego planu. Wszystko po ujrzeniu w domu mężczyzny Hiry - swojej przyjaciółki.

"Zakazany owoc": odc. 56. Streszczenie i opis odcinka

Kemal próbuje wpłynąć na Yildiz. Jego planem jest wspólna ucieczka z kobietą. Zeynep robi siostrze aferę o całą sytuację z Halitem. Mężczyzna jednak zapewnia Yildiz, że cokolwiek by się nie działo, ich małżeństwo będzie trwać. Ender uderza swoim samochodem w samochód Erdema. Ma na celu rozpocząć konwersację. Alihan wini Zeynep za rozpad ich związku. 

"Zakazany owoc": odc. 57. Streszczenie i opis odcinka

Hira umawia się na rozmowę z Zeynep oraz Yildiz. Wyznaje kobietom, że Alihan chce się oświadczyć. Widziała u niego w domu obrączki ślubne. Ender po rozmowie z Erdemem decyduje się umówić z nim na randkę. Dzięki temu podejrzewa, że jest w stanie wywołać zazdrość u Halita. Zehra wraca pijana z imprezy, co wykorzystuje na swoją stronę Yildiz. Emir nie może się pogodzić z faktem, że wszyscy jego bliscy są przeciwko znajomości z Lilą.

"Zakazany owoc": odc. 58. Streszczenie i opis odcinka

Obrączki znalezione u Alihana mają na sobie datę. Zeynep domyśla się, że ten pierścionek mógł być dla niej. Hira czuje się oszukana, odcina się od przyjaciółki oraz partnera. Alihan decyduje się oświadczyć Zeynep. Kobieta się zgadza.

Yildiz decyduje się zakończyć romans z Kemalem. Całą rozmowę podsłuchuje pokojówka. Po pewnym czasie odbywa się impreza na cześć nowego inwestora, którym okazuje się Kemal. Mężczyzna wyjaśnia z Halitem całe zamieszanie i przyznaje, że jest byłym mężem Yildiz.

"Zakazany owoc": odc. 54-58. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest na TVP2 od poniedziałku do piątku. Najnowszy, 54 odcinek pojawi się w telewizji w poniedziałek, 12 września. Serial można oglądać codziennie o godzinie 17:15

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Gry rodzinne": Polski serial przebojem Netfliksa!

74. gala nagród Emmy. HBO i HBO MAX na czele platform streamingowych

"Gambit królowej": Netflix zawarł ugodę z gruzińską szachistką

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy