Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gry rodzinne": Polski serial przebojem Netfliksa!

"Gry rodzinne" to kolejna polska produkcja, która podbiła serca widzów na całym świecie. Serial, który niedawno zadebiutował na Netfliksie, znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji minionego weekendu w aż kilkunastu krajach.

"Gry rodzinne": Serial święci tryumfy w Polsce i za granicą

"Gry rodzinne" to polska minitelenowela, za którą odpowiadają reżyser Łukasz Ostolski i scenarzystka Agnieszka Pilaszewska. Produkcja zadebiutowała na Netfliksie 31 sierpnia i bardzo szybko zyskała spore grono fanów. Serial nie tylko króluje na liście najpopularniejszych seriali netfliksowych w Polsce (na pozycji lidera znajduje się już od czterech dni), ale i doskonale radzi sobie poza granicami kraju. Bardzo ciepło został przyjęty m.in. w Urugwaju, Argentynie oraz na Węgrzech i Słowacji. W kilkunastu krajach znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych seriali. 

Reklama

O serialu

"Gry rodzinne" to produkcja składająca się z 8 odcinków. Historia przedstawiona w serialu rozpoczyna się w dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem, rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej. Akcja "Gier rodzinnych" toczy się w kilku przestrzeniach czasowych, a głos oddany jest wielu bohaterom, tak by widz mógł poznać prezentowane wydarzenia z kilku perspektyw. 

W roli Kaśki wystąpiła Eliza Rycembel, a na ekranie towarzyszyli jej m.in. Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Paweł Deląg. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Marek Kalita, Anna Romantowska, Małgorzata Mikołajczak, Adrian Zaremba, Dominika Kluźniak, Agnieszka Suchora, Cezary Kosiński.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy