Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 371
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Za marzenia": Anna Karczmarczyk wzięła cichy ślub!

Anna Karczmarczyk, czyli Anka Wolańska z serialu "Za marzenia" i doktor Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe", w tajemnicy przed mediami poślubiła w miniony weekend producenta Pascala Litwina, którego poznała na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"!

Anna Karczmarczyk wzięła cichy ślub! O tym, że śliczna aktorka sakramentalne "tak" powie ukochanemu w sobotę 7 lipca, wiedzieli tylko najbliżsi jej i Pascala Litwina. Parze udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami datę i miejsce uroczystości...

Reklama

Anna i Pascal poznali się w 2015 roku na planie "Tańca z gwiazdami". Ania wygrała 5. edycję polsatowskiego show, w którym tańczyła u boku Jacka Jeschke.  Podobno już podczas przygotowań do programu zwróciła uwagę na przystojnego chłopaka pełniącego funkcję jednego ze współproducentów. Radosną nowiną, że jest zakochana, podzieliła się z fanami dopiero kilka tygodni po finale "Tańca", publikując w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z Pascalem. Niespełna rok później ukochany poprosił ją o rękę, a ona bez wahania zgodziła się zostać jego żoną.

- Najszczęśliwsza kobieta na świecie - napisała pod fotografią, na której po raz pierwszy pokazała się z pierścionkiem zaręczynowym na palcu.

O swych zaręczynach Anna Karczmarczyk opowiedziała też w wywiadzie dla jednego z dzienników.

- Odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka! Było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje - powiedziała.

W dniu zaręczyn aktorka wiedziała już, że dostała główną rolę w nowym serialu TVP2 "Za marzenia" i że najbliższe miesiące spędzi na planie. Stwierdziła, że na razie nie będzie miała czasu na organizowanie ślubu, ale zapowiedziała, iż nie ma zamiaru odkładać go w nieskończoność. Nie chciała jednak nikomu zdradzić, kiedy stanie na ślubnym kobiercu. Dziś jest już mężatką!

Wieść o tym, że Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin złożyli sobie małżeńską przysięgę, obwieścił całemu światu... Stefano Terrazzino. W minioną sobotę tancerz zamieścił na Instagramie zdjęcie ogromnego napisu "MIŁOŚĆ", pod którym dodał imiona swych przyjaciół-nowożeńców. Wkrótce potem podobną fotografię opublikował na swym profilu Pascal.

- Na zawsze. @Anna_Karczmarczyk - napisał.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje