Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9959
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Pocałunek Huricihan i Bajazyda. Rüstem boi się o swoje życie

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial cieszący się ogromną popularnością na całym świecie. Widzowie w Polsce również docenili produkcję za niesamowitą kreację, piękną scenerię oraz niesamowite zwroty akcji. W odcinku 228 Huricihan uwodzi księcia Bajazyda i dochodzi między nimi do pocałunku. Z kolei Mihrunnisa wpada w objęcia Mustafy. Czy dziewczyna wyzna swoje uczucia? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku "Wspaniałego stulecia".

"Wspaniałe stulecie" to serial tureckiej produkcji, który opowiada o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego. Historia rządów władcy, dzięki któremu Imperium Osmańskie wzbiło się na wyżyny swojej świetności, przyciąga przed telewizory ogromną liczbę odbiorców. To opowieść, która toczy się wśród wspaniałej scenografii, ukazując przy tym dworskie intrygi i romanse.

"Wspaniałe stulecie": odcinek 228 – streszczenie i opis

Sułtanka Fatma mówi Huricihan, że widzi jej stosunek do Bajazyda. Za jej radą córka zmarłego Ibrahima i sułtanki Hatice uwodzi młodego księcia. Dochodzi między nimi do pocałunku.

Reklama

Tymczasem przywódca janczarów zaprasza Rüstema paszę do koszar. Wielki wezyr niechętnie przyjmuje zaproszenie. Nadal boi się o swoje życie.

Mihrunnisa, córka Barbarossy, z coraz większym trudem ukrywa swoje uczucia do księcia Mustafy. Dziewczyna wpada w jego objęcia.

Hürrem rozmawia z Rüstemem na temat sędziego Fenrizade. Wezyr jest cały czas zamyślony. Mówi, że nie zazna spokoju, jeśli nie pozbędzie się janczara Aliego.

"Wspaniałe stulecie": odcinek 228. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 221 serialu "Wspaniałe stulecie" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 lutego 2023 roku o godzinie 11:00 na kanale TVP Kobieta. Tego samego dnia, również na kanale TVP Kobieta, widzowie mogą obejrzeć powtórkę odcinka, który zostanie wyemitowany o godzinie 19:30.  

Serial "Wspaniałe stulecie" można śledzić również na kanale TVP1, na którym odcinek 221 zostanie wyemitowany we wtorek, 14 marca 2023 roku o godzinie 14:00. Z kolei następnego dnia o godzinie 6:05 zostanie wyemitowana powtórka.

Zobacz także:

"Przysięga": Munevver dowie się o zdradzie! Czy Gulperi się odnajdzie?

Anna Dereszowska przytyła w czasie kręcenia serialu "Lulu"

Antoni Królikowski nieobecny na urodzinach syna. Aktor jest chory

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | streszczenia odcinków | TVP 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama