Przysięga Yemin
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1676
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Munevver dowie się o zdradzie! Czy Gulperi się odnajdzie?

Co wydarzy się w odcinku 818 serialu "Przysięga"? Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny epizod tureckiego serialu, w którym nie zabraknie emocji. Poszukiwania Gulperi zakończą się, a Munevver dowie się o rozmowie telefonicznej Mulayima z tajemniczą kobietą. Przedstawiamy szczegółowe streszczenie premierowego odcinka "Przysięgi".

"Przysięga" to turecki serial, który emitowany jest przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. W związku z tym postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód, co rozpoczyna serię intryg i nieszczęść, które spadają na rodzinę Tarhunów.

"Przysięga": odcinek 818 – streszczenie i opis

Munevver oznajmia Sehriye, że przyjęła zaręczyny oświadczyny Mulayima. Po chwili przyjaciółka wyznaje jej, że podsłuchała rozmowę telefoniczną Mulayima z kobietą, w której mężczyzna nazwał ją swoją sułtanką. Munevver czuje się oszukana i zdradzona, a także pogrąża się w płaczu.

Reklama

Poszukiwania Gulperi przynoszą skutek. Emir odnajduje dziewczynę w jednej z łódek na wybrzeżu. Jej stan psychiczny jest zły. Pojawia się pielęgniarka, która doradza, że najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja ze specjalistą. Wkrótce w posiadłości pojawia się wściekła Beyhan.

Tymczasem Kemal zastaje Narin w szpitalu. Mężczyzna zgadza się, aby jego ukochana kontynuowała pracę.

"Przysięga": odcinek 818. Kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 815. odcinka "Przysięgi" nastąpi w środę, 1 marca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Wszystkie wydane w telewizji odcinki obejrzeć można również w internecie. Dostępne są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"The Last of Us": Wielka wpadka w serialu. O którą scenę chodzi?

"Wspaniałe stulecie": Kto obejmie rządy w Manisie po śmierci Mehmeta?

Antoni Królikowski może popełnić samobójstwo? Doda ostrzega

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | streszczenie odcinków | TVP 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy