Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9848
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": odcinek 243. Sulejman jest wściekły na Hürrem. Czy małżonkowie się pogodzą?

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, cieszący się ogromną popularnością również w Polsce. Wielu widzów uważnie śledzi kolejne odcinki, chcąc poznać losy ulubionych bohaterów. W najnowszym epizodzie pogorszą się stosunki między Hürrem i sułtanem Sulejmanem. Władca będzie na nią wściekły. Z kolei Rüstem wymyśli kolejny spisek wymierzony w księcia Mustafę. Co jeszcze się wydarzy? Prezentujemy streszczenie i opis odcinka numer 243 serialu "Wspaniałe stulecie".

"Wspaniałe stulecie" to popularny serial turecki, opowiadający o losach sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego ukochanej Hürrem. Produkcja zachwyciła widzów nie tylko skomplikowanymi intrygami i wyrazistymi postaciami, ale też przepięknymi strojami oraz wnętrzami. TVP1 po raz pierwszy emitowała w Polsce serial "Wspaniałe stulecie" od października 2014 roku do kwietnia 2016 roku. Po latach postanowiła go przypomnieć, ale też zaprezentować tym, którzy jeszcze nie mieli styczności z produkcją. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Oto opis i streszczenie odcinka 243.

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odc. 243. Streszczenie: Sulejman jest wściekły na Hürrem. Czy przebaczy żonie?

Sułtan Sulejman jest wściekły na Hürrem, gdy dowiaduje się, że potajemnie podsłuchiwała posiedzenia rady. Nie może wybaczyć żonie. Hürrem rozkazuje więc Sümbülowi zabić handlarkę, która wydała jej sekret.

Przed śmiercią kobieta wyjawia, że była szpiegiem księcia Mustafy. Sümbül aga jest bardzo przejęty i rozczarowany tym, że został wykorzystany jako informator. Tymczasem Rüstem wysyła listy do możnych bejów Amasyi z prośbą o informacje i opinie o księciu Mustafie. To jego kolejna intryga, wymierzona przeciwko synowi Mahidevran.

"Wspaniałe stulecie" odcinek 243. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Wspaniałe stulecie" fani produkcji mogą oglądać zarówno na kanale TVP Kobieta, jak i TVP1. Odcinek 243 serialu stacja TVP Kobieta wyemituje w czwartek 23 marca 2023 roku, o godzinie 11:00. Jeszcze tego samego dnia o godzinie 19:30 będzie można obejrzeć powtórkę.

Na antenie TVP1 odcinki emitowane są z pewnym opóźnieniem. Epizod 243. serialu będzie można zobaczyć we wtorek 18 kwietnia 2023 roku, o godzinie 14:00. Następnego dnia o godzinie 6:05 zostanie wyemitowana powtórka.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:  

"Ci, którzy wkrótce umrą": Anthony Hopkins w serialu o gladiatorach!

Jakub Jankiewicz: Dziecięcy gwiazdor wyrósł na przystojniaka! Co robi dziś? 

"Pierwsza miłość": Aleksandra Zienkiewicz od 18 lat na planie. "Ci ludzie uczestniczyli w moim życiu"

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy