Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9983
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Książę Mehmet zostaje zaatakowany!

Romanse, intrygi i kolejne zwroty akcji czekają widzów w nowych odcinkach "Wspaniałego stulecia". Fani serialu przenoszą się w czasy największego rozkwitu imperium Osmańskiego, poznając losy sułtana Sulejmana Wspaniałego oraz Hürrem. Co czeka nas w najnowszych odcinkach? Dowiemy się tego ze streszczenia odcinków 154-158 „Wspaniałego stulecia”. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial kostiumowy. Skupia się na historii sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do pięknej Hürrem. Serial zadebiutował w naszym kraju w 2014 roku, a teraz Telewizja Polska postanowiła go przypomnieć. Trzeci sezon serialu można ponownie oglądać, dlatego sprawdzamy streszczenia odcinków 154-158 "Wspaniałego stulecia". Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Wspaniałe stulecie" streszczenie: odc. 154. Ibrahim zachowuje się jak sułtan

Trwają rozmowy z posłami króla Franciszka, którzy przybyli prosić Wysoką Portę o wsparcie w walce z Karolem V. Ibrahim pasza pod nieobecność władcy znów zachowuje się jak sam sułtan

Reklama

Nigar dowiaduje się, że jej córka żyje. Książę Mehmet zostaje zaatakowany i ciężko ranny. Firuze spada z konia podczas przejażdżki.

"Wspaniałe stulecie" streszczenie: odc. 155. Hürrem obwinia księcia Mustafę

Trwają poszukiwania Abbasa agi, podejrzanego o napaść na księcia Mehmeta. Hürrem obwinia księcia Mustafę. Sulejman każe Mustafie pozbyć się ukochanej z haremu. Nigar bezskutecznie próbuje zobaczyć się z córką. Zazdrosny o Ibrahima paszę Rustem nie pozwala kobiecie samotnie opuszczać domu

"Wspaniałe stulecie" streszczenie odc. 156. Hürrem każe wtrącić Firuze do lochu

W haremie Mustafy trwa rywalizacja między Fatmą i Heleną. Firuze próbuje odzyskać sympatię Mihrimah. Hatice robi wszystko, aby Nigar i Rustem pasza wyjechali z Konstantynopola

Mustafa postanawia ożenić się z Heleną, czym wzbudza gwałtowny sprzeciw Mahidevran. W kolejnym odcinku "Wspaniałego stulecia" Hürrem każe wtrącić Firuze do lochu. Sułtan postanawia ukrócić samowolę żony.

"Wspaniałe stulecie" streszczenie: odc. 157. Ślub Mustafy z Heleną?

Wyjaśnia się tajemnica tatuażu, ukrywanego przez Firuze. Niebawem oskarżona o szpiegostwo faworyta powraca do łask sułtana. Mahidevran stara się odwieść Mustafę od pomysłu zaślubin z Heleną. Zazdrosna o Greczynkę Fatma postanawia rozwiązać problem na własną rękę.

"Wspaniałe stulecie" streszczenia: odc. 158. Papież obawia się kolejnego ataku

Firuze zostaje wygnana z pałacu. Papież obawia się kolejnego ataku Turków na Europę, tymczasem król Francji próbuje zdobyć wsparcie Wysokiej Porty. Hürrem postanawia założyć wakf - organizację wspierającą potrzebujących.

Hürrem chce zaangażować w działanie wakf najbardziej wpływowe osoby w państwie. Sułtanka Mihrimah w tajemnicy spotyka się z Yahyą, przyjacielem księcia Mustafy.

"Wspaniałe stulecie" odc. 154-158. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Wspaniałe stulecie" emitowany jest od poniedziałku do piątku w TVP1. Powtórki można zobaczyć kolejnego dnia o godzinie 06:05. Odcinek 154 "Wspaniałego stulecia" będzie można obejrzeć już w środę 7 grudnia. Zostanie wyemitowany na stacji TVP1 o godz. 14:00

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE: 

"Zakazany owoc": Czy Kemal zdradza żonę?             

"Wojenne dziewczyny": Serial znika z anteny! Vanessa Aleksander żegna się z produkcją

"Na dobre i na złe": Odcinek 862. Dramat Konicy! Straci syna?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy