Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9848
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Fatma chce wyjawić tajemnicę Hurrem

W ostatnim odcinku historii imperium Osmańskiego doszło do bójki między Selimem a Bajazydem. Fatma próbowała upewnić się, po czyjej stronie jest Mehmet Sokollu. Sułtan Sulejman obiecuje Selimowi władzę w Manisie. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Poznajmy fabułę 242. odcinka "Wspaniałego stulecia"?

"Wspaniałe stulecie" jest tureckim serialem kostiumowym o przygodach sułtana Sulejmana. W imperium, nad którym sprawuje władzę, dzieją się zaskakujące rzeczy. Co czekać będzie widzów w 242. odcinku? Czy Hurrem knuje jakąś kolejną intrygę? Dowiedzmy się, co czeka nas w kolejnym epizodzie "Wspaniałego stulecia".

"Wspaniałe stulecie": o czym opowiada serial?

Serial opowiada o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego. To władca, który najdłużej w historii rządził Imperium Osmańskim. Jego życie zmieniło się w momencie poznania pięknej niewolnicy. Zdecydował się wziąć ją za żonę. Kobieta dostała nowe imię - Hurrem. Ona właśnie zrewolucjonizowała ideę haremu. Okazało się jednak, że w momencie stania się żoną sułtana, zaczęła ingerować zbyt mocno w to, co dzieje się w kraju. Jej intrygi ciekawią wielu widzów tej produkcji.

Reklama

"Wspaniałe stulecie": odc. 242. Streszczenie i opis odcinka

Mustafa wyjeżdża z Manisy. Ciężarna Mihrunisa nie poinformowała go o tym, że Jastrząb dostał zlecenie, aby ją zabić. Mahidervan planuje zabrać kobietę jak najdalej pałacu. Książę jednak nie zgadza się na taki ruch.

Fatma chce wyjawić tajemnicę Hurrem. Chce wyjawić sekret tajemniczej komnaty. Nadszedł prawdziwy poród Nurbanu. Okazało się, że Hurrem otrzymała złe informacje.

"Wspaniałe stulecie": odc. 242. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Premiera 242. odcinka "Wspaniałego stulecia" nastąpi w środę, 22 marca. Odbędzie się o godzinie 11:00 na kanale TVP Kobieta. Ponowna emisja nastąpi tego samego dnia o 19:30. Na powtórki telewizyjne będziemy zmuszeni poczekać. 22 marca na antenie TVP1 pojawi się epizod 224 oraz 225. Serial nie jest dostępny również na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Zakazany owoc": Yildiz zostaje złodziejką, lecz nie z własnej woli

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Gucio umiera? Druzgocąca diagnoza lekarzy

"Na dobre i na złe": Odcinek 878. Blanka wciąż myśli o Mario! Da mu drugą szansę?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | streszczenie odcinków | TVP kobieta | TVP1 | TVP VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy