Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Gucio umiera? Druzgocąca diagnoza lekarzy

W 3595. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 23 marca, o 20.15 w TVN) Beata będzie na skraju załamania. Stan Gucia gwałtownie się pogorszy i jedynym ratunkiem będzie dla niego już tylko przeszczep...

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Wójcikowie załamani

W 3595. odcinku "Na Wspólnej" lekarz Gucia ma bardzo złe wieści - chemioterapia nie skutkuje i konieczny jest szybki przeszczep! Beata jest w rozsypce, a do tego Maślikowska nie chce nawet rozmawiać o przeszczepie szpiku od jej synka! Emil nachodzi kobietę i daje jej pieniądze prosząc, by nie odbierali im ostatniej nadziei... W tym czasie Paweł dopada Maślikowskiego i błaga o ratunek dla umierającego Gucia!

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Basia może odetchnąć z ulgą

Basia odwiedza panią Wandę - staruszka mimo sprzeciwu córki prosi, by nie zmieniać terminu wydania jej powieści... Tymczasem w redakcji Smolnego pojawia się dawny śledczy Kotz - chce rozmawiać z Adą. Sugeruje jej, że sprawa morderstwa Rośnika, to wierzchołek góry lodowej!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Felicja odejdzie od Ireny?

Matka Ewy ma nową opiekunkę - Kornelia ma świetne podejście do chorej z Alzheimerem. Irena wyraźnie lubi jej towarzystwo, za to dla Felicji jest boleśnie przykra. Ewa martwi się o Felę, która zrozpaczona decyduje się opuścić Irenkę! Pożegnanie kochających się przyjaciółek jest bardzo smutne.

"Na Wspólnej": Odcinek 3595. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3595. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 23 marca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama