Wotum nieufności

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wotum nieufności": Remigiusz Mróz zagrał w serialu!

Już dziś o godz. 21:10 nowy odcinek serialu „Wotum nieufności” nakręconego na podstawie powieści jednego z najpoczytniejszych polskich pisarzy – Remigiusza Mroza. Czujni widzowie w jednym z odcinków będą mogli zobaczyć samego autora książki.

"Mam taką rolę, która bardzo mi się spodobała i nie jestem w garniturze" - zapowiada Remigiusz. W kogo się wcieli? W którym odcinku go zobaczymy?  Zobaczcie making of serialu, a w nim m.in. rozmowę z autorem.

"Wotum nieufności": Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku?

Premier jest wściekły, gdyż Seyda (Katarzyna Dąbrowska) bez konsultacji z nim obiecała przekazać Rosji polskiego dziennikarza Igora Ziarnika. Seyda zaczyna podejrzewać, że zniknięcie Ziarnika, jej utrata pamięci i noc spędzona w motelu łączą się ze sobą... Wie, że stała się ofiarą manipulacji i próbuje sama odkryć prawdę. Na głowie ma jednak zarówno sprawy kraju, jak i rodzinne - mąż i córka nie chcą przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego.

Tymczasem Hauer kontynuuje swój marsz po prezydenturę, a pierwszym krokiem ma być wznowienie komisji śledczej. Jego plany krzyżuje jednak dawna znajoma, lewicowa kandydatka na prezydenta, Małgorzata Bukowska (Anna Mrozowska). Na drodze Hauera staje również sam tajemniczy Igor Ziarnik. Czy informacje, które posiada dziennikarz, to jedynie teorie spiskowe, czy rzeczywiście mogą zagrozić bezpieczeństwu państwa?

Reklama

Zobacz też:

"Lulu": Zobacz wyjątkowy making of! Co działo się na planie?

"Na dobre i na złe": Odcinek 877. Emocjonująca rozmowa. Julka spotka w szpitalu Amelię!

"M jak miłość": Odcinek 1720. Zostawi męża i dzieci dla młodszego kochanka?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wotum nieufności | Remigiusz Mróz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy