M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389790
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1720. Zostawi męża i dzieci dla młodszego kochanka?

W 1720. odcinku "M jak miłość" (emisja 27 marca o godzinie 20.55 w TVP2) intuicja podpowie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że myśli coraz bardziej zaniedbującej rodzinę Izy (Adriana Kalska) krążą wokół Radka (Philippe Tłokiński). Gdy poprosi żonę o szczerość, ta zacznie się plątać i przyzna, że zakochała się w innym!

Chodakowska z każdym dniem będzie niebezpiecznie zbliżać się do swojego podwładnego - dziennikarza Radka, jednocześnie wyraźnie zaniedbując męża Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci.

Z powodu obowiązków w pracy nie pojedzie na przykład na przedszkolną imprezę małej Mai (Laura Jankowska). Nie będzie też odbierała telefonu od męża, gdy Szymek (Stanisław Szczypiński) ulegnie wypadkowi...

"M jak miłość": Odcinek 1720. Radek oczerni Marcina i znów wyzna Izie miłość

Ważniejszy od własnych dzieci okaże się wspólny wyjazd z Radkiem na zebranie materiału do reportażu o podpaleniu budynku komunalnego na obrzeżach miasta. Na miejscu pożaru współpracownik po raz kolejny wyzna jej miłość, bezczelnie szkalując przy tym Marcina!

Reklama

- Wiem, że w twoim małżeństwie nie dzieje się najlepiej, ale i tak nie będziesz miała odwagi odejść od męża - zacznie perfidny manipulant.

- Mimo, że on nie zasługuje na taką kobietę jak ty. Wiem też, niezależnie od tego, co mówisz, że nie jestem ci obojętny. Tylko to pozwala mi w ogóle dalej żyć - doda Radek.

Co na to Iza? Wykaże się wrodzoną sobie naiwnością i nabierze się na piękne słówka Radka. Ani nie zakaże mu prawienia oszczerstw pod adresem jej własnego męża, ani go nie odtrąci. Manipulant będzie miał satysfakcję, że jego intrygi niczym magnes działają na głupiutką kobietę.

"M jak miłość": Odcinek 1720. Iza zakochała się w Radku?

Wieczorem Marcin poprosi żonę, by była z nim w końcu szczera.

- Chcesz mi o czymś powiedzieć? Myślę, że powinnaś, bo zasługuję na szczerość! - powie zdesperowany detektyw, bezbłędnie wyczuwając, że Iza nie może przestać myśleć o Radku.

- Zasługujesz jak nikt inny. Przysięgam, że nadal bardzo cię kocham i cię nie zdradziłam! Ja zawsze będę cię kochać, tylko... Zrozum, ja... Chodzi o to, że ja... - w swojej odpowiedzi Chodakowska zacznie się tak plątać, że zabrzmi to jak wyznanie, że zakochała się w innym.

Sama przestraszy się tego, co powiedziała i zacznie gorzko płakać. Zrozpaczony Chodakowski wyjdzie z domu bez słowa.

Myślicie, że Iza rzuci męża i dzieci dla Radka?

"M jak miłość": Odcinek 1720. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1720. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca o godzinie 20.55 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy