Wojenne dziewczyny

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1667
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wojenne dziewczyny": Bohaterska śmierć Meiera

Serial "Wojenne dziewczyny" podbija serca polskich widzów już od kilku lat. Obecnie emitowany jest już piąty sezon, a tylko po emisji jego pierwszych trzech odcinków średnia oglądalność we wrześniu wyniosła 1,64 mln. Widzowie w 64. odcinku "Wojennych dziewczyn" byli świadkami między innymi zaręczyn Nitki i Zygi oraz przesłuchania Nataszy. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Poznajmy streszczenie 65. odcinka "Wojennych dziewczyn", który jest jednocześnie 13 odcinkiem 5 sezonu serialu.

Serial "Wojenne dziewczyny" miał swój debiut na antenie Telewizji Polskiej 5 marca 2017 roku. Widzowie śledzą losy konspiracyjnej grupy trzech młodych kobiet oraz ich przyjaciół, zamieszkujących Warszawę podczas II Wojny Światowej. "Wojenne dziewczyny" co tydzień przyciągają przed ekrany sporą rzeszę widzów. 

Wkrótce wyemitowane zostaną "Wojenne dziewczyny" odc. 65 (5 sezon 13 odcinek). Wyjaśniamy, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć nowy epizod, a dla tych, którzy "umierają z niecierpliwości" przedstawiamy również streszczenie odcinka 65 "Wojennych dziewczyn".

Reklama

"Wojenne dziewczyny" odc. 65 streszczenie (sezon 5 odc. 13). Meier ginie zasłaniając Sońkę

"Wojenne dziewczyny" odc. 65 rozpoczyna się od przyjazdu generała Luftwaffe Ericha Dellera do ośrodka Lunda w niewiadomym celu. Dowódca okazuje się fanem twórczości Meiera. Kolejny odcinek "Wojennych dziewczyn" to również wątpliwości co do próby odbicia jeńców z ośrodka. Leokadia i Kruk zmieniają zdanie pod wpływem najnowszych informacji od Meiera.

Zamierzają przejąć wyniki badań, które mają być transportowane samochodem do Lipska. "Wojenne dziewczyny" odc. 65 to również historia Nataszy, która przekonuje Sońkę, by zabrał ją na akcję. Oddziałowi Magdy i Witka udaje się uratować jeńców i zdobyć dokumentację z ośrodka

Meier ponosi śmierć, zasłaniając Sońkę przed strzałem Wirtza. Ten ostatni również ginie, a wraz z nim Lund, Deller i Holke. W "Wojennych dziewczynach" odc. 65 Schneider dowiaduje się od Frisha o zaginięciu Margarethe. Nalega, by dowódca Abwehry jak najszybciej rozpoczął poszukiwania.

"Wojenne dziewczyny" odc. 65. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Poszczególne fragmenty serialu można oglądać premierowo co niedzielę na antenie TVP1. "Wojenne dziewczyny" odc. 65 zostanie wyemitowany w telewizji 20 listopada o godzinie 20:15. Czas trwania jednego epizodu to około 44 minuty. 

"Wojenne dziewczyny" odc. 65: gdzie oglądać powtórki?

Osoby, które nie zdążą na premierę serialu "Wojenne dziewczyny" odc. 65, również nie mają powodów do zmartwień. Powtórkę 65. odcinka "Wojennych dziewczyn" w telewizji będzie można obejrzeć w TVP Seriale w czwartek 24 listopada o godz. 00:30

Poza tym, warto jednocześnie pamiętać, że wszystkie odcinki serialu "Wojenne dziewczyny" są dostępne również na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

"Barwy szczęścia": Szok! Rafał żyje. Będzie chciał się zemścić na Stańskich

"The Crown": Fani oburzeni. Dominic West jest "zbyt seksowny", by grać księcia Karola

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski: Pomiędzy ich bohaterami w "M jak miłość" nie ma chemii?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wojenne dziewczyny | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama