Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Szok! Rafał żyje. Będzie chciał się zemścić na Stańskich

W 2711. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 9 grudnia o godzinie 20:10 w TVP2) Stańscy - wkrótce po udziale w wizji lokalnej nad rzeką, do której Bożena (Marieta Żukowska) zepchnęła Zaborskiego (Wojciech Solarz) - udzielą Łukaszowi (Michał Rolnicki) wywiadu. Nie będą mieli pojęcia, że Rafał... przeżył upadek z parkowego mostku i uciekł z miejsca zdarzenia!

Bożena i Bruno (Lesław Żurek) w szczerej rozmowie z naczelnym "Szoku" ze szczegółami opowiedzą, co zrobił im Zaborski. Przedstawią też swoją wersję wydarzeń, do których doszło na mostku w parku. Zdradzą przy okazji Sadowskiemu, że ciało Rafała nie zostało odnalezione, więc nie jest wykluczone, że żyje i ukrywa się przed policją!

Okaże się, że policja potraktuje wyznania Stańskich jako... utrudnianie śledztwa. W dodatku wielu gości odwoła rezerwacje w ich hotelu. Groźba Rafała, że zniszczy życie Bożenie i Brunowi, zacznie się spełniać!

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2711. Bożena oskarży Kodura o niekompetencję

Kilka godzin po publikacji wywiadu ze Stańskimi aż czworo gości odwoła rezerwację w ich hotelu. Na nic zdadzą się zapewnienia przywróconej przez Bruna do pracy Karoliny (Marta Dąbrowska), że nie ma powodów do obaw...

- Kiepsko to wygląda. "Szok" ma większy zasięg niż myślałam - powie recepcjonistka Stańskiej, a ta poprosi ją, żeby przekonywała dzwoniących gości, iż nic złego ich u nich nie spotka.

- Odciążyłabym cię, ale mam zaraz spotkanie w komisariacie - westchnie Bożena.

Karolina uprzedzi ją, że przed hotelem roi się od dziennikarzy i fotoreporterów, więc lepiej będzie, jeśli wyjdzie tylnym wyjściem.

Kilkanaście minut później Stańska spotka się z Kodurem (Oskar Stoczyński). Marcin wprost zarzuci jej przeszkadzanie w prowadzeniu śledztwa.

- Nikomu tak nie zależy na odnalezieniu Zaborskiego żywego jak mnie i mojemu mężowi. Chcemy, żeby zapłacił za wszystko, co nam zrobił. A jeśli cokolwiek utrudnia panu postępowanie, to tylko własna paranoja i niekompetencja - Bożena twardo postawi się Kodurowi.

Tymczasem w hotelu Bruno odbędzie bardzo poważną rozmowę z Justinem (Jasper Sołtysiewicz).

"Barwy szczęścia": Odcinek 2711. Zaborski przygotowuje kolejny atak na Stańskich?

Justin poinformuje szefa, że przekonał wszystkich inwestorów, by nie wycofywali się z interesów i spokojnie poczekali na rozwój wydarzeń.

- Przemówiłem im do rozsądku - uśmiechnie się Skotnicki.

- Robisz dobrą robotę, chłopaku - powie Bruno.

- Wiesz, co... Chyba najwyższy czas, żebyś odciął się od Zaborskiego. Przejmij jego klientów i ruszaj z własną firmą - poradzi Kanadyjczykowi.

- A jeśli on wróci? - zapyta chłopak.

Stański przypomni mu, że Rafał to przestępca, więc jeśli wróci, to po prostu pójdzie siedzieć.

- Ten facet jest skończony. A ty powinieneś się zabezpieczyć. Im szybciej zaczniesz działać sam, tym lepiej - stwierdzi.

Nikt nie będzie miał pojęcia, że Zaborski nie dość, że żyje, to w dodatku ukrywa się w hotelu i ma dostęp do hotelowego monitoringu. Okaże się, że Rafał dokładnie wie, co dzieje się w firmie i przygotowuje się do kolejnego ataku na Stańskich.

Zdradzamy, że nowy informatyk, którego zatrudni Bruno, odkryje zainstalowany przez Zaborskiego system inwigilacji hotelu. Stański natychmiast poinformuje o tym Kodura. Bożena z kolei wpadnie na pomysł, co zrobić, by Rafał wpadł w ręce policji. W ujęciu Zaborskiego pomoże jej... Karolina!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2711. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2711. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek, 9 grudnia, o godzinie 20:10 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy