Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierścienie Władzy": Decyzja o trzecim sezonie już wkrótce? Szefostwo Amazona potwierdza

Twórcy serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" rozpisali historię na pięć sezonów.

"(...) Serial Amazon Studios po raz pierwszy przeniesie na ekran heroiczne legendy Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z 'Hobbita' i 'Władcy pierścieni'. Zabierze widza do świata, w którym wykuwane były potężne siły, królestwa zmierzały w stronę swojej chwały, ale i upadku, niezwykli bohaterowie stawali przed próbami, nadzieja wisiała na cieniutkim włosku, a najwięksi złoczyńcy, jacy kiedykolwiek powstali spod pióra Tolkiena, zagrażali światu pogrążeniem go w ciemności" - można przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Vernon Sanders o trzecim sezonie

W rozmowie z serwisem Deadline, Vernon Sanders (wiceprezes Amazon Studios) opowiedział o planach platformy na przyszły rok, ale przede wszystkim zasugerował, że serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" zostanie w najbliższym czasie wznowiony na trzeci sezon. Twórcy planowali opowiedzenie całej historii na przestrzeni pięciu serii.

"Jesteśmy w pełni zaangażowani i mamy wiele powodów do ekscytacji. [Twórcy - przyp. red.] wykonali świetną robotę. (...) Jakieś wiadomości na pewno pojawią się w nowym roku. Powodem, dla którego jeszcze nic nie ogłaszamy jest to, że pracujemy nad drugim sezonem, co łączy się z planowaniem i przygotowaniami. To wiele pracy. Spodziewałbym się więc wieści  w kolejnych miesiącach".

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Trwają zdjęcia do drugiego sezonu

4 października w Wielkiej Brytanii ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy".  Pierwszy sezon kręcono w Nowej Zelandii, ale oszczędności zmusiły ekipę do zmiany miejsca - obecnie ekipa pracuje w studio Amazona, gdzie będę powstawać kolejne produkcje platformy.

Zobacz też:

Disney+ zaczyna 2023 rok z przytupem? Wracają serialowe hity

Powrót do kolorowego świata "Emily w Paryżu". Jak wypada trzeci sezon? [recenzja]

"Wiedźmin: Rodowód krwi": Jak wyglądała praca z Sapkowskim? Showrunnerka "Wiedźmina" ujawnia

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama