Westworld
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Westworld 4": Co wydarzy się w nowym sezonie? "Warto czekać na każdy odcinek"

Po dwuletniej przerwie jeden z najpopularniejszych seriali HBO, "Westworld" powraca z czwartym sezonem. Aktorzy z obsady zdradzają co wydarzy się w najnowszych odcinkach. "Ten sezon to naprawdę zupełnie inny poziom" - mówi Aaron Paul.

"Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają" mówi Jeffrey Wright, który powraca jako Bernard Lowe. Aktor ujawnił, że po obejrzeniu pierwszych czterech odcinków "jest dobrze".

"Warto czekać na każdy odcinek", kontynuuje aktor, sugerując, że na początku fani mogą czuć niedosyt. 

"To szalona jazda i myślę, że fani naprawdę pokochają ten sezon", dodaje Luke Hemsworth, który nadal gra postać Ashley Stubbs.

Aaron Paul, powracający jako Caleb, mówi: "Ten sezon to naprawdę zupełnie inny poziom".

Ponoć w najnowszych odcinkach twórcy "wgryzą się w fundamentalne pytanie o naturę naszego człowieczeństwa" - dodaje Tessa Thompson, która wciela się w postać Charlotte Hale. 

Reklama

"Westworld": O czym jest?

Serial powstał w oparciu o film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku wyreżyserowany przez Michaela Crichtona. Podobnie jak pełnometrażowa produkcja, seria opowiada o parku rozrywki, w którym jego bywalcy mogą przenieść się w przeszłość - w świat Średniowiecza, Dzikiego Zachodu czy też starożytnego Rzymu. Atrakcje i przygody klientom parku zapewniają androidy w przebraniach z danej epoki.

W nowej wersji "Westworld" twórcy starają się odpowiedzieć na ważne pytanie dotyczące człowieczeństwa, wolności, kwestii wyboru.

"Westworld 4": Co się wydarzy w nowym sezonie?

Nie został podany dokładny opis fabuły, lecz wnioskując po zwiastunie, w 4. sezonie "Westworld" widzowie zobaczą nowe światy, w tym Chicago z lat 30. XX wieku. Powrócą aktorzy z poprzednich sezonów, lecz w zupełnie nowej roli. 

Evan Rachel Wood ma pojawić się jako nowa bohaterka – pisarka Christina, która według aktorki ma być "znacznie bardziej ludzka, znacznie bardziej wrażliwa, bardzo nerdowska". Powróci także James Marsden (Teddy), który prawdopodobnie również odegra nową rolę.

"Westworld 4": Kiedy premiera?

Premiera "Westworld 4" odbędzie się 27 czerwca na HBO Max. Sezon 4 składać się będzie z ośmiu odcinków.

Zobacz też:

"Stranger Things": Jak zakończy się serial Netfliksa? David Harbour ujawnia

Jon Snow bohaterem kontynuacji "Gry o tron"

"Ród smoka": HBO zaprezentowało główny plakat prequela "Gry o tron"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Westworld
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy