Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": HBO zaprezentowało główny plakat prequela "Gry o tron"

Dziesięcioodcinkowy serial "Ród smoka" zadebiutuje w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia. Pojawił się właśnie glówny plakat oczekiwanej produkcji.

Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron".

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

W pozostałych rolach pojawią się: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

Reklama

Dziesięcioodcinkowy serial "Ród smoka" zadebiutuje w Polsce w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia.

"Ród smoka": Będzie drugi sezon?

Mimo iż serial czeka dopiero na premierę, rozpoczęły się już prace nad scenariuszem kolejnego sezonu. Na oficjalne potwierdzenie drugiego sezonu trzeba będzie poczekać. Ogłoszenie kontynuacji może zostać podane w okolicach daty premiery pierwszego sezonu, czyli 22 sierpnia.

Szef programowy HBO, Casey Bloys już w lutym wspominał, że twórcy rozważają kontynuację serialu. "Lubię podejście, w którym na luźno rozmawia się o pomysłach na kontynuację. Zanim cokolwiek potwierdzimy, chcemy zobaczyć jak przyjmie się pierwszy sezon" - powiedział Bloys.

Żaden serial nie może być pewny kontynuacji. Jeśli pierwszy sezon "Rodu smoka" okaże się katastrofą, HBO może go anulować nawet w momencie, gdy scenariusz do drugiego sezonu będzie już gotowy. Biorąc pod uwagę pozytywne nastawienia widzów i krytyków na serial, jest to jednak bardzo mało prawdopodobne. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL