Reklama

Wednesday

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 16
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Pierwsze zdjęcie członków nowej rodziny Addamsów

W realizowanym dla platformy Netflix przez Tima Burtona serialu "Wednesday" po raz kolejny na ekranie będzie można zobaczyć słynną rodzinę Addamsów. W sieci opublikowane zostało pierwsze zdjęcie członków tej familii. Największe poruszenie wywołała postać Gomeza Addamsa, w którego wciela się Luis Guzman. Stylizacja aktora nie spodobała się fanom, dla których najlepszym odtwórcą tej roli jest Raul Julia.

Zdjęciem rodziny Addamsów z serialu "Wednesday" podzieliła się w mediach społecznościowych platforma streamingowa Netflix. W tytułowej roli Wednesday Addams występuje tu Jenna Ortega ("Krzyk 5", "X"). W pozostałych członków rodziny wcielają się Catherine Zeta-Jones (Morticia), Isaac Ordonez (Pugsley) oraz wspomniany wyżej Guzman. I choć do pozostałych członków rodziny fani nie mają większych zastrzeżeń, aktor wcielający się w rolę Gomeza Addamsa doczekał się kilku gorzkich komentarzy.

Reklama

"Wednesday": Krytyka wśród fanów

Zarzuty fanów pod adresem Guzmana dotyczą głównie jego fizjonomii oraz fantazyjnie ułożonej fryzury przypominającej perukę. Bliżej tej postaci można przyjrzeć się na zdjęciach opublikowanych przez oficjalne konto Con Todo, gdzie Guzman został określony mianem narodowego skarbu Portoryko. W komentarzach większość fanów zwraca jednak uwagę na jego fryzurę i namawia Netflix do tego, aby ją zmienić.

Fani zauważają też, że sporo niższy od ekranowej żony granej przez Catherine Zeta-Jones Guzman nie przypomina postaci Gomeza Addamsa granej w dwóch filmach przez przystojnego Raula Julię. To właśnie to wydanie głowy rodziny Addamsów przebiło się do popkultury najbardziej i pozostało w wyobrażeniu fanów najlepszym. Co umyka wielu komentatorom to fakt, że wizerunek Gomeza Addamsa w wykonaniu Luisa Guzmana o wiele bardziej przypomina komiksowy pierwowzór. Rodzina Addamsów pierwotnie pojawiła się w słynnych satyrycznych obrazkach.

Ponieważ jednak nikt nie ma wątpliwości co do umiejętności aktorskich Guzmana, do czasu premiery serialu "Wednesday" głosy krytyki powinny ucichnąć. Wiele osób podkreśla też, że kontrast pomiędzy nim a Zetą-Jones powinien wyjść serialowi na dobre, choć tym razem Gomez i Morticia będą postaciami drugoplanowymi. Fabuła serialu Tima Burtona skupi się na Wednesday Addams, która rozpoczyna naukę na uczelni, do której kiedyś uczęszczali jej rodzice. Tutaj odkryje ich tajemnice, a także stawi czoła morderczej zagadce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy