W rytmie serca
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska - wielka miłość, szybki rozwód

W 2010 roku Mateusz Damięcki poślubił Patrycję Krogulską przed Bogiem oraz obiektywami fotoreporterów. Mieli żyć długo i szczęśliwie. Stało się jednak inaczej. Małżeństwo rozpadło się po zaledwie siedmiu miesiącach. Później zaczęła się medialna burza.

Miłość w blasku fleszy

Mateusz Damięcki na początku swojej drogi zawodowej skupiał się głównie na pracy. Chociaż media łączyły go z koleżankami z branży, to z żadną nie zawiązał się na dłużej. Patrycję Krogulską poznał w 2008 roku, a po kilku tygodniach upublicznili swój związek i zaczęli się razem pojawiać na branżowych imprezach. 

Zakochani nie kryli się ze swoją miłością. Para wydawała się dla siebie stworzona, a media plotkarskie wróżyły im miłość aż po grób. I taką sobie ślubowali 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Warszawie. Podczas uroczystości oprócz rodziny i przyjaciół towarzyszyli im również fotoreporterzy.  

Reklama

Niestety, ślub nie wzmocnił ich związku. Już po kilku tygodniach małżeństwo zaczęło się psuć. Z czasem aktorowi na ściankach zaczęła towarzyszyć matka, a nie żona. Tabloidy pisały o kryzysie młodych małżonków i rozpisywały się o rozwodzie. Tym razem plotkarze się nie mylili. Do rozwodu doszło zaledwie osiem miesięcy po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Aktor i jego małżonka nie komentowali publicznie swojego rozwodu. 

Mateusz Damięcki zaskoczył fanów. Pozuje... złotych szpilkach 

Szybki rozwód i nowa miłość

Zmowę milczenia złamali za to znajomi pary, którzy chętnie powiadali w mediach o kulisach krótkiego małżeństwa. Jedni twierdzili, że to Patrycja Krogulska złożyła pozew, ponieważ Damięcki pochłonięty był przez zawodowe obowiązki i nie miał dla niej czasu. Drudzy, że za rozwodem stoi zdrada Patrycji. Kobieta krótko po rozwodzie miała związać się z realizatorem dźwięku Remigiuszem Kasztelniakiem.

Aktor bardzo przeżył rozpad małżeństwa. Podobno był w bardzo kiepskim stanie psychicznym. Gdy w końcu udało mu się pogodzić z rozwodem, nie ukrywał, że małżeństwo z Krogulską od początku było błędem. Dodatkowo dla panny młodej uroczystość kościelna miała być tylko ładnym tłem, a dla Damięckiego ważnym sakramentem. Obecnie aktor nie chce wracać do przeszłości i nie komentuje pierwszego małżeństwa. 

Podobno starał się jednak o jego unieważnienie. Chciał bowiem poprowadzić przed ołtarz Paulinę Andrzejewską. Podobno to właśnie ona pomogła aktorowi wyjść z emocjonalnego dołka i na nowo pozwoliła mu uwierzyć w miłość. Oficjalnie są ze sobą związani od 2011 roku. Krótko po tym zamieszkali razem.

Mateusz Damięcki zebrał 9 milionów na leczenie chorego Kacperka 

Próba unieważnienia małżeństwa?

W przeciwieństwie do poprzedniego związku, para nie pojawia się zbyt często publicznie. Starają się zachować życie prywatne dla siebie. Uchodzą obecnie za jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Para długo zwlekała ze ślubem. Podobno aktor chciał zaprowadzić ukochaną przed ołtarz i miał starać się o kościelne unieważnienie małżeństwa.

Nowe życie z dala od mediów

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska wzięli ślub cywilny w tajemnicy przed mediami w 2018 roku. Para wychowuje wspólnie synów - Franciszka i Ignacego. Drugą ciążę ukrywali aż do rozwiązania. W styczniu tego roku obchodzili trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji Andrzejewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z uroczystości.

Złośliwi twierdzili, że Patrycja Krogulska chciała się wybić na popularności aktora i zależało jej jedynie na medialnej sławie. Jednak po rozwodzie z Mateuszem Damięckim kobieta wycofała się z show-biznesu. Nadal pracuje w zawodzie jako tłumaczka. Była żona gwiazdora "W rytmie serca" prowadzi konto na Instagramie, z którego można wywnioskować, że również ułożyła sobie życie u boku innej osoby. Patrycja Krogulska jest matką dwóch uroczych córek. 

"Przyjaciółki": Mateusz Damięcki dołączył do obsady!

Zobacz też: Aleksandra Woźniak wróciła na salony. Tak wygląda teraz Kasia z "13 posterunku"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama