Virgin River
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cichy hit Netfliksa, który oglądają miliony. Wystartowały zdjęcia do 6. sezonu

Dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki przedstawiające losy Mel Monroe (Alexandra Breckenridge) i Jacka (Martin Henderson), mamy dobrą wiadomość. Jak podano na oficjalnych kanałach społecznościowych Netfliska, zdjęcia do szóstego sezonu właśnie się rozpoczęły.

"Virgin River": Fenomen serialu

"Virgin River" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali Netfliksa i okazał się jednym z największych cichych hitów ostatnich lat. Choć wydaje się produkcją dla nieco starszej widowni - historia pogrążonej w żałobie pielęgniarki, która postanawia zacząć nowe życie w małym miasteczku ma wszystkie cechy telenoweli. A jednak twórcom udało się stworzyć coś więcej - ciepły serial, jaki można bez problemu włączyć, kiedy los ostro da nam po kościach. To jedna z tych produkcji, jakie włączamy w chwilach, kiedy naprawdę jedyne co chcemy zrobić, to zasadniczo schować się pod kocem.

Reklama

"Virgin River": Co wydarzyło się w ostatnich odcinkach?

Serial "Virgin River", który jest dostępny na platformie Netflix, skupia się na nieco poturbowanej przez życie Mel, która jest pielęgniarką i przenosi się do małego miasteczka na prowincji, gdzie poznaje Jacka, właściciela baru. Jednak nic nie może być zbyt proste, a bohaterka musi przebrnąć przez kolejne kłody rzucane jej pod nogi przez los.

Życie nie oszczędza głównej bohaterki "Virgin River". W ostatnich odcinkach Mel musiała poradzić sobie z utratą dziecka, by zaraz potem zostać odrzucona przez swojego biologicznego ojca, Everetta, którego odnalezienie było łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Nie zmieniło to jednak faktu, że ojciec nie był zbyt szczęśliwy z powodu spotkania. Główna bohaterka również nie była do niego przekonana.

"Czy chcę go spotkać? Czy nie chcę się z nim spotkać? - mówi aktorka wywiadzie z Deadline. "I myślę, że jest trochę przygotowana na odrzucenie, bo wie, że ten mężczyzna nigdy jej nie znalazł" - dodaje Alexandra Breckenridge.

"Virigin River": Co w szóstym sezonie?

Co do dalszych losów Jacka i Mel, Breckenridge nie może zdradzić wiele szczegółów. Dzieli się jednak swoją nadzieją na to, że bohaterowie znajdą wspólne szczęście i stworzą rodzinę, mając swój wymarzony dom. Kwestia ślubu wciąż pozostaje otwarta, jednak aktorka ma nadzieję, że takie wydarzenie będzie miało miejsce w kolejnym sezonie serialu Netflixa.

Zobacz też:

"Rojst: Millenium" nie pozostawia złudzeń. To najlepszy kryminał ostatnich lat

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru": Czy odzyskanie honoru jest możliwe?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Virgin River
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy