Velvet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 312
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Velvet": Czy Alberto sprosta wyzwaniom, które stawia przed nim życie?

Serial „Velvet” to wciągająca historia hiszpańskiego domu mody. Alberto staje przed nieoczekiwanym wyzwaniem. Nieoczekiwanie przejmuje sklep odzieżowy w Madrycie po swoim ojcu. W tym samym czasie się zakochuje. Niestety jego miłość jest mezaliansem, co tworzy kolejne problemy do rozwiązania na tle obyczajowym.

Akcja serialu "Velvet" rozgrywa się w Hiszpanii w latach 50. i 60. Widzowie mogą na własne oczy zobaczyć wystawność i blichtr, które towarzyszyły życiu kastylijskich elit. Głównym wątkiem fabularnym są trudne decyzje biznesowe, z którymi zmaga się Alberto, a także życie uczuciowe dziedzica prestiżowego domu mody.

"Velvet" jest jedną z tych produkcji, które musiały zapracować na swoją renomę. Serial najpierw zdobył popularność w Hiszpanii i krajach latynoskich, a dopiero później zaczął być wykupowany przez stacje z innych krajów. Polscy widzowie mogą nastawić się na wiele godzin znakomitej rozrywki. "Velvet" trwa bowiem przez 4 sezony i ma 55 odcinków.

Reklama

„Velvet” odc. 1 streszczenie. Życie Alberto całkowicie się zmienia

Na imprezie modowej w sklepie rodzinnym, Don Rafael popełnia samobójstwo. W tym czasie dom mody Velvet opuszcza właśnie Alberto. Odjeżdża z miejsca razem z Aną – szwaczką.

W samochodzie Albert dowiaduje się z radia, że właściciel domu modowego Velvet odebrał sobie życie. Jasne staje się to, że to on zostanie dziedzicem modowego imperium. W pierwszym odcinku pojawia się już intryga. Macocha Alberto ukrywa przed nim list pozostawiony przez ojca, zaadresowany właśnie do syna.

Czytaj również: "Idol": Lily-Rose Depp w najbardziej niemoralnym serialu roku

„Velvet” odc. 2 streszczenie. Alberto konfrotnuje się z rodziną

Ana po wypadku samochodowym przebywa w szpitalu. Wskutek nieszczęśliwego zdarzenia na jaw wychodzi też fakt, że szwaczkę i dziedzica domu modowego Velvet łączy coś więcej niż standardowe relacje zawodowe. Alberto musi wytłumaczyć się z tego rodzinie.

Oprócz tego staje przed trudnym wyzwaniem. Po śmierci ojca trzeba zarządzać spadkiem do podziału. Ujawniają się też sekrety samego Dona Rafaela. Okazuje się, że firma jest w trakcie kryzysu finansowego. W tym odcinku Alberto oświadcza się Anie. 

Czytaj również: "Idol": Wielki sukces czy klapa? Serial nie przyciągnął widzów

„Velvet” odc. 3 streszczenie. Doña Blanca ukrywa tajemnice

W miłosnym życiu Alberto pojawia się też nowa postać – Cristina, córka Gerardo. Alberto dowiaduje się też o tajemnicach, które skrzętnie ukrywała do tej pory Doña Blanca. Okazuje się, że nowy recepcjonista w domu mody, jest synem, którego Doña Blanca pozostawiła niegdyś w hospicjum zaraz po urodzeniu.

„Velvet” odc. 4 streszczenie. Czy Alberto wróci na szczyt mody?

W tym odcinku intrygę przeciwko Alberto knuje Gloria. Wraz z córką Patricią chcą pogrążyć plany odbudowy domu modowego i uniemożliwić synowi zmarłego Don Rafaela powrócenie na odpowiednie tory w rozwoju firmy. 

Z drugiej strony Alberto podejmuje odważne kroki w celu ożywienia biznesu. Nawiązuje kontakty ze słynnym projektantem  Raúlem de la Rivą. Pragnie, żeby jego kreatywność na nowo wyniosła dom mody "Velvet" na piedestał. Czy to mu się uda?

Velvet odc. 1-4. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial „Velvet” jest emitowany w poniedziałki, wtorki i środy. Rosnąca popularność pozwala przewidywać, że produkcja pozostanie z polskimi widzami na dłużej. Serial można oglądać o godzinie 20.35 na antenie Telewizji Polskiej.

Czytaj również:

Ilona Ostrowska w nieoczywistej roli. Kogo zagra w serialu "Sortownia"?

"Zakazany owoc": Zapowiedź zemsty i poważny kryzys w związku

"Na sygnale" po wakacjach: Odcinek 462. Zakończy romans z mężatką

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: hiszpańskie seriale | seriale | telenowele | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy