The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Jakie wydarzenia zostaną pokazane w drugiej części szóstego sezonu?

Druga część finałowego sezonu "The Crown" zadebiutuje 14 grudnia. Będzie się składać z sześciu odcinków. Fani zastanawiają się, jakie wydarzenia z życia rodziny królewskiej mogą zostać pokazane. Jest kilka typów, niektóre z nich są niemal pewne.

"The Crown" to bez wątpienia jeden z największych netfliksowych hitów wszech czasów. Pierwszy sezon zadebiutował w listopadzie 2016 roku. Zrealizowana z imponującym rozmachem seria o losach królowej Elżbiety II i jej rodziny zyskała ogromną sympatię widzów i krytyków oraz zdobyła szereg nagród.

16 listopada zadebiutowała szósta odsłona. Finałowy sezon serialu został podzielony na dwie części. Kolejną będziemy mogli zobaczyć za miesiąc, 14 grudnia.

W pierwszej części szóstego sezonu "The Crown" widzowie zobaczyli wydarzenia przed i po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki). Chociaż sam moment wypadku nie został pokazany w serialu, w pierwszych odcinkach twórcy skupili się na uwadze mediów, z którą musiała się mierzyć księżna.

Reklama

"The Crown": Jakie wydarzenia mogą zostać pokazane w drugiej części szóstego sezonu?

Druga część szóstego sezonu "The Crown" będzie składać się z sześciu odcinków. Jakie wydarzenia zostaną w nich pokazane? Wiadomo, że twórcy skupią się na Williamie i jego powrocie do rzeczywistości po śmierci księżnej Diany. Od kilku miesięcy po sieci krążą zdjęcia z planu, na których można dostrzec aktorów, wcielających się w Williama i Kate w wieku studenckim, dlatego wiadomo, że również i ten wątek zostanie pokazany w serialu.

Kilka miesięcy po śmierci księżnej Diany, królowa Elżbieta II i książę Filip obchodzili 50. rocznicę ślubu, spekuluje się, że to wydarzenie również zobaczymy w hicie Netfliksa. Twórcy mają pokazać również Złoty Jubileusz Królowej, który miał miejsce w 2002 roku.

W tym samym roku zmarła księżniczka Małgorzata oraz Królowa Matka. Fani zastanawiają się, czy te tragiczne okoliczności także będą zawarte w finałowych odcinkach. Spora część publiczności wyczekuje ślubu Karola i Camilli, który odbył się w 2005 roku. Ceremonia ma ponoć zakończyć serial "The Crown".

Twórcy "The Crown" nigdy nie planowali przedstawienia ostatnich lat królowej Elżbiety II

Widzowie zastanawiają się, w jakim momencie zakończy się szósty sezon "The Crown". Mówi się, że będą to okolice 2005 roku. Oznacza to, że publiczność nie zobaczy ostatnich lat panowania królowej Elżbiety II. Spekulowano, że decyzję tę podjęto po jej śmierci w zeszłym roku. Okazuje się jednak, że twórcy nigdy nie planowali nakręcenia odcinków o współczesności.

Producentka wykonawcza, Suzanne Mackie, twierdzi, że zakończenie zostało ustalone na długo przed śmiercią królowej Elżbiety II.

"Peter [Morgan] wiedział od samego początku, czyli od 10 lat, że będzie to rok 2005" – powiedziała w rozmowie z The Hollywood Reporter, dodając: "Zawsze mówił: 'Chcę zakończyć w okolicach ślubu Karola i Camilii'. Wyobrażam to sobie w taki bajkowy sposób. To jakby koniec naszej podróży: w kraju został przywrócony pokój i żyli długo i szczęśliwie" - mówi.

Czytaj więcej: "The Crown": Kim jest Meg Bellamy? W finałowym sezonie zagra Kate Middleton

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy