The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Kim jest Meg Bellamy? W finałowym sezonie zagra Kate Middleton

W finałowym sezonie "The Crown" widzowie zobaczą początki związku księcia Williama oraz Kate Middleton. W postać Kate wcieli się początkująca aktorka, Meg Bellamy, która tuż przed przesłuchaniem do serialu pracowała w... Legolandzie!

"The Crown" to bez wątpienia jeden z największych netfliksowych hitów wszech czasów. Pierwszy sezon zadebiutował w listopadzie 2016 roku. Zrealizowana z imponującym rozmachem seria o losach królowej Elżbiety II i jej rodziny zyskała ogromną sympatię widzów i krytyków oraz zdobyła szereg nagród.

16 listopada zadebiutowała szósta odsłona. Finałowy sezon serialu został podzielony na dwie części. Kolejną będziemy mogli zobaczyć za miesiąc, 14 grudnia. 

"The Crown": Jakie wydarzenia przedstawia szósty sezon?

W szóstym sezonie "The Crown" widzowie zobaczą wydarzenia przed i po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki). Chociaż sam moment wypadku nie został pokazany w serialu, w pierwszych odcinkach twórcy skupili się na uwadze mediów, z którą musiała się mierzyć księżna.

Reklama

W pierwszych odcinkach finałowego sezonu pokazano ostatnie wakacje księżnej w Saint-Tropez, gdzie towarzyszył jej producent filmowy, Dodi Al-Fayed, z którym romansowała. Para znała się przez zaledwie sześć tygodni.

Z kolei druga część finału "The Crown", składająca się z sześciu odcinków, skupia się na księciu Williamie i jego powrocie do rzeczywistości po tragicznej śmierci matki, Złotym Jubileuszu Królowej, ślubie Karola i Camilli, a także początku bajkowej relacji Williama i Kate.

"The Crown": Meg Bellamy wcieli się w postać Kate Middleton

Meg Bellamy pojawi się w szóstym sezonie hitu Netfliksa jako księżna Kate Middleton. Druga część finałowej odsłony będzie przedstawiała początki romansu Kate i Williama (w tej roli Ed McVey) w czasie ich studenckich lat.

"Z okresu, w którym ją gram się w nią nie ma zbyt wielu nagrań, więc musiałam sobie wyobrazić ją młodszą" - powiedziała Meg Bellamy w rozmowie z The Telegraph.

Mimo że był to jej pierwszy duży projekt, Bellamy czuła się na planie "dziwnie normalnie". Wspomniała, że do tej pory udaje jej się zachować prywatność: "Nadal mogę chodzić i nikt nie wie, kim jestem" - mówi. 

Aktorka jest jednak świadoma, że wszystko może się zmienić po premierze "The Crown". Śmiało przyznaje, że wiąże swoją karierę z aktorstwem.

"The Crown": Meg Bellamy zanim została aktorką pracowała w Legolandzie!

Co ciekawe, po ukończeniu szkoły Meg Bellamy zatrudniła się w brytyjskim Legolandzie. "To była najlepsza praca na świecie" – zachwycała się. "Nie miałam wtedy agenta, więc robiłam wszystko, co w mojej mocy, zgłaszając się do pełnometrażowych filmów i studenckich krótkich metraży" - dodała.

Gdy pojawiła możliwość wzięcia udziału w przesłuchaniu do "The Crown", Bellamy została przekonana przez sąsiadkę, by skorzystać z szansy. Choć sama aktorka nie widzi swojego podobieństwa do Kate, jej znajoma była przekonana, że jest idealna do tej roli.

Czytaj więcej: Elizabeth Debicki jako księżna Diana. Opowiedziała o trudnych chwilach na planie "The Crown"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy