Teściowie
Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Wielkie zaręczyny! Andżela i Lucek zdemaskowani?

Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Teściowie"? Roman zostaje bez pracy, ale może liczyć... na pomoc przyjaciół. Rodziny Ledwoniów i Nagórskich przygotowują się do uroczystości zaręczyn.

"Teściowie": Roman zostaje bez pracy

Roman zostaje bez pracy, więc przedsiębiorczy szwagier, Lolek, proponuje mu zatrudnienie w charakterze jego zastępcy w warsztacie. Zenon wciąż próbuje storpedować ślub córki z Luckiem. Tym razem zaprasza do domu młodego, przystojnego mężczyznę, żeby umówić z nim Andżelę, ale amant najbardziej przypada do gustu Violetcie. Lolek i Pati oglądają mieszkanie vis a vis bloku Doroty i Romana. Jeśli Lolek je kupi, to obiady u siostry będą dosłownie na wyciągnięcie ręki.

"Teściowie": Wielkie zaręczyny

Rodziny Ledwoniów i Nagórskich przygotowują się do uroczystości zaręczyn. Andżela i Violetta odwiedzają sklepy w galerii handlowej, zaś Lucek z ojcem i stryjem Lolkiem wybierają garnitur. Przyszły pan młody ma jednak inny pomysł - chciałby tego dnia wystąpić w rycerskiej zbroi. Oczekuje pomocy od stryja. Zenon tymczasem wynajmuje detektywa i zleca mu obserwację Lucjana. Namawia swoją ulubioną pracownicę, pannę Czerską na spotkanie z Luckiem, aby detektyw mógł zrobić obciążające Lucka zdjęcia. W trakcie imprezy zaręczynowej Andżela wyznaje, że nie jest w ciąży, ale dziecka spodziewa się ktoś inny i Zenon dobrze wie, kto.

Reklama

"Teściowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Teściowie" w każdą niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Zobacz też:

"Rafi": Plejada gwiazd w serialu według pomysłu Pawła Domagały. Będzie hit?

"Krew": Zaskakująca fabuła i wielowymiarowe postacie! Szykuje się hit jesieni?

Avengers - nowe filmy. Co wiemy? Kiedy premiera?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama