Szadź
Ocena
serialu
4,7
Przeciętny
Ocen: 1094
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź": Powstanie czwarty sezon hitu z Maciejem Stuhrem

Trzeci sezon "Szadzi" był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier zeszłej jesieni. Szybko okazał się hitem Playera i wiele osób zastanawiało się, czy doczeka się kontynuacji. Potwierdzono, że powstanie czwarty sezon.

"Szadź": O czym jest serial?

"Szadź" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Opowiada on o brutalnym mordercy Piotrze Wolnickim (w tej roli Maciej Stuhr), którego usiłuje schwytać zdeterminowana policjantka  Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska).

Serial powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Pierwszy sezon wyemitowano w 2020 roku na Playerze, a drugi w 2021. Widzowie mogli oglądać trzeci sezon jesienią zeszłego roku.

Reklama

"Myślę, że trzeci sezon był naprawdę udany, zwłaszcza finałowe odcinki bardzo mi się podobały i nawet mnie zaskoczyły, mimo że znałam scenariusze. Piąty i szósty odcinek zupełnie mnie zaskoczyły właśnie tym, że bardzo trzymały w napięciu, mimo że znałam tę historię. Bardzo lubię ten serial oglądać i w nim grać" - mówiła Aleksandra Popławska agencji Newseria Lifestyle 

"Szadź": Powstanie czwarty sezon

Portal Wirtualne Media dowiedział się, że powstanie czwarty sezon "Szadzi". Informację podał Maciej Gozdowski, szef streamingu Warner Bros. Discovery w Polsce. Prace na planie mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej: Magdalena i Aleksandra Popławskie: Najpopularniejsze siostry w Polsce? Kiedyś nie miały dobrej relacji

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Szadź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy