Szadź

Ocena
serialu
4,7
Przeciętny
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź 3": Premiera 2. września w Playerze

Znamy datę premiery serialu "Szadź" z Maciejem Stuhrem w roli głównej! Trzeci sezon zadebiutuje 2. września w Playerze. Ta seria ma być wyjątkowa, między innymi dlatego, że obok głównej reżyserki Anny Kazejak - jako współreżyser pojawia się Stuhr. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?

"Szadź": Co wiemy o 3. sezonie?

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Szadź" ruszyły na początku marca tego roku. W obsadzie ponownie znaleźli się: Maciej StuhrAleksandra PopławskaBartosz GelnerKarolina GorczycaAnna CieślakAnna IlczukMirosław ZbrojewiczMarek Kalita, Wiktor Piechowski.

Reklama

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki jest zbiegiem. Ukrywa się na prowincji. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać na nowo swoje życie. Dzięki kłamstwom i manipulacjom udaje mu się znaleźć schronienie i nie wzbudzać podejrzeń. Jego socjopatyczne skłonności nie dają jednak o sobie zapomnieć. Nikt w jego otoczeniu nie może czuć się bezpieczny. Kto stanie się kolejną ofiarą Wolnickiego?

Agnieszka Polkowska zostaje zwolniona z służby. Otwiera biuro detektywistyczne, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Wolnicki umiejętnie zaciera za sobą ślady. Zgodnie z jego planem policja odnajduje podłożone przez niego dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Polkowska jest przekonana, że Wolnicki nadal żyje i kwestią czasu jest popełnienie przez niego kolejnej zbrodni.

"Szadź 3": Maciej Stuhr współreżyserem

Maciej Stuhr, który od pierwszego sezonu wciela się w głównego bohatera serialu "Szadź" Piotra Wolnickiego, tym razem również stanął po drugiej stronie kamery.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w trzecim sezonie - obok głównej reżyserki Anny Kazejak - jako współreżyser pojawia się Stuhr. Aktor wyreżyserował część scen nowego sezonu "Szadzi".

Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie sobie poradzi" - powiedziała Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

"Szadź 3": Kiedy premiera?

TVN podaje, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu zadebiutuje w Playerze już 2 września. 

Zobacz też:

"Wiedźmin": Aktorzy wrócili na plan po przerwie spowodowanej COVID-19

"M jak miłość": Mostowiakowie wrócą na antenę 5 września! Co się wydarzy?

Natalia Safran: Piękna Polka, która podbiła Hollywood!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Szadź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama